Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

FISZKI. Czasowniki A Dla Początkujących Język Niemiecki

W magazynie
SKU
9788361108504
SKU 9788361108504
Wydawnictwo Wydawnictwo Cztery Głowy
Autor Kinga Perczyńska
Data Wydania 2011
Oprawa Inna
Format 80x60x150
Nasza cena 27,98 zł Normalna cena 34,99 zł

Kurs składa się z trzech części, odpowiadających kolejnym poziomom zaawansowania (A - poziom podstawowy, B - poziom średnio zaawansowany, C - poziom zaawansowany). Pozwalają one opanować różnorodne zagadnienia związane z niemieckimi czasownikami. Uwaga! Obecnie w ofercie znajduje się pierwszy tytuł.

Tytuł obejmuje następujące zagadnienia:
- odmiana czasowników w czasie teraźniejszym (66),
- formy podstawowe czasowników - Infinitiv, Imperfekt, Perfekt (138),
- rekcja czasownika (67),
- zwroty (29).

Wszystkie te zagadnienia towarzyszą uczącym się języka niemieckiego już od poziomu podstawowego (A). Dla wygody uczących się kartoniki z wszystkimi hasłami ułożono alfabetycznie i podzielono na dwa stopnie trudności (A1 - poziom podstawowy i A2 - poziom wyższy podstawowy).

Kartoniki

Autorzy dołożyli wszelkich starań, aby kartoniki były maksymalnie przejrzyste i zawierały tylko niezbędne informacje. Taka forma przekazu gwarantuje, że po kilku obróceniach kartonika zapamiętają Państwo jego treść.

Nagrania

Płyta zawiera 300 plików - nagranie haseł znajdujących się na pojedynczym kartoniku stanowi oddzielny plik. Hasła nagrano w systemie: hasło w języku polskim - hasło w języku obcym. Po hasłach w języku obcym pozostawiono przerwę, aby umożliwić głośne powtórzenie słowa lub zdania.

Komentarze gramatyczne

Niektóre zagadnienia gramatyczne mogą potrzebować dodatkowych wyjaśnień. Wprowadzono je w formie przystępnych i krótkich komentarzy, ułatwiających zrozumienie hasła lub przykładu.

W celu zabezpieczenia fiszek przed zniszczeniem, jak również w celu ułatwienia nauki z fiszkami, polecamy kartonowe pudełko MEMOBOX.

Więcej informacji
SKU 9788361108504
Wydawnictwo Wydawnictwo Cztery Głowy
Autor Kinga Perczyńska
Data Wydania 2011
Oprawa Inna
Format 80x60x150
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FISZKI. Czasowniki A Dla Początkujących Język Niemiecki
Twoja ocena