Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Der Zerbrochene Krug + MP3 Online

W magazynie
SKU
9788853626479
SKU 9788853626479
Wydawnictwo Eli
Autor Heinrich von Kleist
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 96
Format 150 x 210
Nasza cena 23,91 zł Normalna cena 29,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Poziom zaawansowania 2: A2 (Start Deutsch 2)

Adaptacja komedii "Rozbity dzban" autorstwa Heinricha von Kleista.

Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Vor Dem Lesen zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki.

W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony.

Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja Aufgaben podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania.

W końcowej części książki znajduje się sześciostronicowa sekcja Zum Weiterlesen prezentująca ciekawe informacje związane z życiem i twórczością Anselma von Feuerbacha.

Książkę zamyka sekcja Selbstkontrolle sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Syllabus zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.

Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.
Więcej informacji
SKU 9788853626479
Wydawnictwo Eli
Autor Heinrich von Kleist
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 96
Format 150 x 210
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Der Zerbrochene Krug + MP3 Online
Twoja ocena