Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Rozmówki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
 1. -31%
  Hiszpański. Czas na konwersacje. Planer językowy. Poziom A2 - B2

  Hiszpański. Czas na konwersacje. Planer...

  Nasza cena 34,43 zł Normalna cena 49,90 zł
  Dostępny
 2. -31%
  Hiszpański. Mów śmiało! wyd. 2022

  Hiszpański. Mów śmiało! wyd. 2022

  Nasza cena 30,98 zł Normalna cena 44,90 zł
  Dostępny
 3. -10%
  Język Hiszpański. Rozmawiaj Na Każdy Temat 1 + MP3

  Język Hiszpański. Rozmawiaj Na Każdy Temat 1 +...

  Benjamin Fernandez Morante
  Nasza cena 35,91 zł Normalna cena 39,90 zł
  Dostępny
 4. -31%
  Szkolny rozmównik polsko-hiszpański

  Szkolny rozmównik polsko-hiszpański

  Nasza cena 24,09 zł Normalna cena 34,90 zł
  Dostępny
 5. -10%
  Język Hiszpański. Rozmawiaj na Każdy Temat 2 + MP3

  Język Hiszpański. Rozmawiaj na Każdy Temat 2 +...

  J. Benjamin Fernandez Morante
  Nasza cena 35,91 zł Normalna cena 39,90 zł
  Dostępny
 6. -31%
  Hiszpański. Konwersacje ekstra wyd. 2017

  Hiszpański. Konwersacje ekstra wyd. 2017

  Nasza cena 30,98 zł Normalna cena 44,90 zł
  Dostępny
 7. -10%
  Rozmówki dla Wyjeżdżających do Pracy Hiszpańskie

  Rozmówki dla Wyjeżdżających do Pracy...

  Stanisław Górecki
  Nasza cena 18,86 zł Normalna cena 20,95 zł
  Dostępny
 8. -31%
  Hiszpański. Niezbędne zwroty i wyrażenia + CD

  Hiszpański. Niezbędne zwroty i wyrażenia + CD

  Bogumiła Piętak
  Nasza cena 24,77 zł Normalna cena 35,90 zł
  Dostępny
 9. -21%
  Słuchaj i Mów. Hiszpański. Konwersacje. Kurs na Poziomie A2 + CD

  Słuchaj i Mów. Hiszpański. Konwersacje. Kurs...

  Nasza cena 13,36 zł Normalna cena 16,91 zł
  Dostępny
 10. -10%
  Rozmówki polsko-hiszpańskie santini

  Rozmówki polsko-hiszpańskie santini

  Nasza cena 9,00 zł Normalna cena 10,00 zł
  Dostępny
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę

Język hiszpański

Język hiszpański, przez wiele osób uważany za bardzo egzotyczny, jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie. Pomimo, że nie jest to tak popularny język w komunikacji jak angielski, ale posługując się językiem hiszpańskim możemy z łatwością porozumieć się z milionami ludzi. W 2006 roku oceniano, że na świecie językiem hiszpańskim posługuje się ponad 650 000 ludzi. Znając język hiszpański z łatwością nawiążemy kontakt z mieszkańcami Hiszpanii, Brazylii oraz obywatelami wielu innych krajów Ameryki Południowej, Środkowej jak i zachodniej Afryki.

Podręczniki do języka hiszpańskiego

Język hiszpański jest coraz chętniej wybierany jako dodatkowy język, którego warto się uczyć. Język ten jest coraz bardziej popularny zarówno wśród uczniów, jak i osób pracujących. Dzięki współpracy międzynarodowej i internacjonalizacji przedsiębiorstw, firmy coraz częściej poszukują i doceniają pracowników, którzy biegle mówią w języku hiszpańskim.

Właśnie dlatego wksięgarni językowej Eduarena znajdziesz pomoce dydaktyczne takie jak podręczniki, słowniki, rozmówki itp. książki do nauki języka hiszpańskiego. W naszej bogatej ofercie księgarni internetowej prezentujemy Ci ponad 400 podręczników do języka hiszpańskiego. Wierzymy, że tak bogata oferta pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu jakim będzie nauczenie się płynnego rozumienia i mówienia w tym języku. W naszej księgarni online znajdziesz łącznie blisko 700 pozycji wspomagających naukę hiszpańskiego.

Podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka hiszpańskiego

Profesjonaliści z pewnością docenią bogatą naszą ofertę na podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka hiszpańskiego. Jak powszechnie wiadomo, zwroty i słowa używane w codziennej komunikacji często nie wystarczają w tak specjalistycznych zastosowaniach jak medycyna, ekonomia, informatyka czy prawo. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz również podręczniki które pomogą Ci w nauce języka hiszpańskiego specjalistycznego.

Słowniki hiszpańsko-polskie i hiszpańsko-hiszpańskie

W księgarni językowej możesz wybierać także spośród dużej ilości słowników hiszpańsko-polskich z profesjonalnie wykonanymi tłumaczeniami i przykładowymi zastosowaniami w codziennej komunikacji. Dla osób zaawansowanych mamy także szeroki wybór słowników hiszpańsko - hiszpańskich. W naszej księgarni znajdziesz słowniki sprawdzonych i uznanych na polskim rynku wydawnictw. Będą to zatem słowniki Langenscheidt, Delta, Level Trading, PONS i wielu innych znanych i cenionych wydawnictw.

Fiszki, samouczki i rozmówki w języku hiszpańskim

Fiszki językowe to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w stosunkowo krótkim czasie przyswoić większą ilość słów, w tym przypadku w języku hiszpańskim. Fiszki pozwalają na efektywną i szybką naukę słówek zarówno poprzez prezentowane tłumaczenie w języku polskim, jak i dodatkowe obrazki graficzne, prezentujące słowo, którego chcemy się nauczyć. Dzięki temu nauka jest efektywna i przyjemna.

Samouczki, kursy ekspresowe i rozmówki są również bardzo efektywnymi narzędziami do samodzielnej nauki języka hiszpańskiego. Gotowe zdania prezentowane w konkretnych sytuacjach pozwolą Ci na szybkie opanowanie języka na poziomie codziennej komunikacji. Gotowe rozmówki pomogą Ci szybko przygotować do wyjazdu na wakacje lub w delegację.

Gramatyka, słownictwo i przygotowanie do egzaminów w języku hiszpańskim

Egzaminy językowe wymagają od uczestników nie tylko zaawansowanej znajomości słownictwa i zwrotów, ale także odpowiedniej znajomości reguł gramatycznych. To często reguły gramatyczne decydują o tym jak należy rozumieć zdanie. Właśnie dlatego w ofercie znajdziesz także podręczniki do gramatyki, słownictwa i repetytoria przygotowujące do egzaminów z języka hiszpańskiego.

Literatura i lektury w języku hiszpańskim

To co wyróżnia naszą księgarnię językową to z pewnością bardzo rozbudowana oferta. Oprócz podręczników i klasycznych pomocy naukowych stawiamy również na naukę języka hiszpańskiego poprzez czytanie literatury i lektur w języku ich wydania, tzw. w oryginale.