Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Podręczniki Szkolne i Kursowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. -18%
  Panorama Hispanohablante 1 Workbook: Spanish ab initio for the IB Diploma (Spanish Edition)

  Panorama Hispanohablante 1 Workbook: Spanish ab...

  Chris Fuller (Author), Virginia...
  Nasza cena 41,00 zł Normalna cena 50,00 zł
  Dostępny
 2. -18%
  Manana

  Manana

  Rosa Parra Contreras, Marina...
  Nasza cena 141,86 zł Normalna cena 173,00 zł
  Dostępny
 3. -18%
  Panorama Hispanohablante 1. Cuaderno de Ejercicios

  Panorama Hispanohablante 1. Cuaderno de Ejercicios

  Chris Fuller, Alicia Pena-Calvo,...
  Nasza cena 27,06 zł Normalna cena 33,00 zł
  Niedostępny
 4. -18%
  Cambridge IGCSE (R) Spanish as a Foreign Language Coursebook with Audio CD

  Cambridge IGCSE (R) Spanish as a Foreign Language...

  By (author) Manuel Capelo , By...
  Nasza cena 135,29 zł Normalna cena 165,00 zł
  Niedostępny
 5. -18%
  Panorama Hispanohablante 1 Coursebook: Spanish ab initio for the IB Diploma (Spanish Edition)

  Panorama Hispanohablante 1 Coursebook: Spanish ab...

  Chris Fuller (Author), Virginia...
  Nasza cena 132,85 zł Normalna cena 162,00 zł
  Niedostępny
 6. -18%
  Eyes Open 2. Presentation Plus. DVD-ROM

  Eyes Open 2. Presentation Plus. DVD-ROM

  Praca Zbiorowa
  Nasza cena 464,12 zł Normalna cena 566,00 zł
  Niedostępny
 7. -18%
  Panorama hispanohablante 1 Cuaderno de ejercicios

  Panorama hispanohablante 1 Cuaderno de ejercicios

  Chris Fuller Virginia Toro Maria...
  Nasza cena 27,06 zł Normalna cena 33,00 zł
  Niedostępny
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Język hiszpański

Język hiszpański, przez wiele osób uważany za bardzo egzotyczny, jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie. Pomimo, że nie jest to tak popularny język w komunikacji jak angielski, ale posługując się językiem hiszpańskim możemy z łatwością porozumieć się z milionami ludzi. W 2006 roku oceniano, że na świecie językiem hiszpańskim posługuje się ponad 650 000 ludzi. Znając język hiszpański z łatwością nawiążemy kontakt z mieszkańcami Hiszpanii, Brazylii oraz obywatelami wielu innych krajów Ameryki Południowej, Środkowej jak i zachodniej Afryki.

Podręczniki do języka hiszpańskiego

Język hiszpański jest coraz chętniej wybierany jako dodatkowy język, którego warto się uczyć. Język ten jest coraz bardziej popularny zarówno wśród uczniów, jak i osób pracujących. Dzięki współpracy międzynarodowej i internacjonalizacji przedsiębiorstw, firmy coraz częściej poszukują i doceniają pracowników, którzy biegle mówią w języku hiszpańskim.

Właśnie dlatego wksięgarni językowej Eduarena znajdziesz pomoce dydaktyczne takie jak podręczniki, słowniki, rozmówki itp. książki do nauki języka hiszpańskiego. W naszej bogatej ofercie księgarni internetowej prezentujemy Ci ponad 400 podręczników do języka hiszpańskiego. Wierzymy, że tak bogata oferta pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu jakim będzie nauczenie się płynnego rozumienia i mówienia w tym języku. W naszej księgarni online znajdziesz łącznie blisko 700 pozycji wspomagających naukę hiszpańskiego.

Podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka hiszpańskiego

Profesjonaliści z pewnością docenią bogatą naszą ofertę na podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka hiszpańskiego. Jak powszechnie wiadomo, zwroty i słowa używane w codziennej komunikacji często nie wystarczają w tak specjalistycznych zastosowaniach jak medycyna, ekonomia, informatyka czy prawo. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz również podręczniki które pomogą Ci w nauce języka hiszpańskiego specjalistycznego.

Słowniki hiszpańsko-polskie i hiszpańsko-hiszpańskie

W księgarni językowej możesz wybierać także spośród dużej ilości słowników hiszpańsko-polskich z profesjonalnie wykonanymi tłumaczeniami i przykładowymi zastosowaniami w codziennej komunikacji. Dla osób zaawansowanych mamy także szeroki wybór słowników hiszpańsko - hiszpańskich. W naszej księgarni znajdziesz słowniki sprawdzonych i uznanych na polskim rynku wydawnictw. Będą to zatem słowniki Langenscheidt, Delta, Level Trading, PONS i wielu innych znanych i cenionych wydawnictw.

Fiszki, samouczki i rozmówki w języku hiszpańskim

Fiszki językowe to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w stosunkowo krótkim czasie przyswoić większą ilość słów, w tym przypadku w języku hiszpańskim. Fiszki pozwalają na efektywną i szybką naukę słówek zarówno poprzez prezentowane tłumaczenie w języku polskim, jak i dodatkowe obrazki graficzne, prezentujące słowo, którego chcemy się nauczyć. Dzięki temu nauka jest efektywna i przyjemna.

Samouczki, kursy ekspresowe i rozmówki są również bardzo efektywnymi narzędziami do samodzielnej nauki języka hiszpańskiego. Gotowe zdania prezentowane w konkretnych sytuacjach pozwolą Ci na szybkie opanowanie języka na poziomie codziennej komunikacji. Gotowe rozmówki pomogą Ci szybko przygotować do wyjazdu na wakacje lub w delegację.

Gramatyka, słownictwo i przygotowanie do egzaminów w języku hiszpańskim

Egzaminy językowe wymagają od uczestników nie tylko zaawansowanej znajomości słownictwa i zwrotów, ale także odpowiedniej znajomości reguł gramatycznych. To często reguły gramatyczne decydują o tym jak należy rozumieć zdanie. Właśnie dlatego w ofercie znajdziesz także podręczniki do gramatyki, słownictwa i repetytoria przygotowujące do egzaminów z języka hiszpańskiego.

Literatura i lektury w języku hiszpańskim

To co wyróżnia naszą księgarnię językową to z pewnością bardzo rozbudowana oferta. Oprócz podręczników i klasycznych pomocy naukowych stawiamy również na naukę języka hiszpańskiego poprzez czytanie literatury i lektur w języku ich wydania, tzw. w oryginale.