Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Fiszki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
 1. -31%
  Francuski. 100 fiszek. W podróży

Francuski. 100 fiszek. W podróży

  Francuski. 100 fiszek. W podróży Francuski....

  Nasza cena 13,73 zł Normalna cena 19,90 zł
  Dostępny
 2. -31%
  Francuski. Fiszki PLUS dla średnio zaawansowanych 2 wyd. 2022

  Francuski. Fiszki PLUS dla średnio...

  Nasza cena 41,33 zł Normalna cena 59,90 zł
  Dostępny
 3. -31%
  Francuski. Fiszki PLUS dla średnio zaawansowanych 1 wyd. 2022

  Francuski. Fiszki PLUS dla średnio...

  Nasza cena 41,33 zł Normalna cena 59,90 zł
  Dostępny
 4. -31%
  Francuski. Fiszki PLUS dla średnio zaawansowanych 3

  Francuski. Fiszki PLUS dla średnio...

  Nasza cena 41,33 zł Normalna cena 59,90 zł
  Dostępny
 5. -31%
  Francuski. Fiszki Plus dla początkujących 1 wyd. 2022

  Francuski. Fiszki Plus dla początkujących 1...

  Nasza cena 41,33 zł Normalna cena 59,90 zł
  Dostępny
 6. -21%
  Fiszki Smart. 555 Słów. Francuski

  Fiszki Smart. 555 Słów. Francuski

  Nasza cena 23,63 zł Normalna cena 29,90 zł
  Dostępny
 7. -25%
  FISZKI Audio. Słownictwo 3  Język Francuski

  FISZKI Audio. Słownictwo 3 Język Francuski

  \
  Nasza cena 14,99 zł Normalna cena 19,99 zł
  Dostępny
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę

Podręczniki do języka francuskiego

Język francuski jest coraz chętniej wybierany jako dodatkowy język, którego warto się uczyć. Język ten jest coraz bardziej popularny zarówno wśród uczniów, jak i osób pracujących. Jak wspomnieliśmy wyżej, dzięki współpracy międzynarodowej i internacjonalizacji przedsiębiorstw, firmy coraz częściej poszukują i doceniają pracowników, którzy biegle mówią w języku francuskim.

Właśnie dlatego w księgarni językowej Eduarena znajdziesz pomoce dydaktyczne takie jak podręczniki, słowniki, rozmówki itp. książki do nauki języka francuskiego. W naszej bogatej ofercie księgarni internetowej prezentujemy Ci ponad 800 książek i podręczników do języka francuskiego. Wierzymy, że tak bogata oferta pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu jakim będzie nauczenie się płynnego rozumienia i mówienia w tym języku.

Podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka francuskiego

Profesjonaliści z pewnością docenią bogatą naszą ofertę na podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka francuskiego. Jak powszechnie wiadomo, zwroty i słowa używane w codziennej komunikacji często nie wystarczają w tak specjalistycznych zastosowaniach jak medycyna, ekonomia, informatyka czy prawo. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz również podręczniki, które pomogą Ci w nauce specjalistycznych wyrażeń.

Słowniki francusko-polskie i francusko-francuskie

W księgarni językowej możesz wybierać także spośród dużej ilości słowników francusko-polskich z profesjonalnie wykonanymi tłumaczeniami i przykładowymi zastosowaniami w codziennej komunikacji. Dla osób zaawansowanych mamy także szeroki wybór słowników francusko - francuskich. W naszej księgarni znajdziesz słowniki sprawdzonych i uznanych na polskim rynku wydawnictw. Będą to zatem słowniki Langenscheidt, Lingea, Le Robert, PONS i wielu innych znanych i cenionych wydawnictw.

Fiszki, samouczki i rozmówki w języku francuskim

Fiszki językowe to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w stosunkowo krótkim czasie przyswoić większą ilość słów, w tym przypadku w języku francuskim. Fiszki pozwalają na efektywną i szybką naukę słówek zarówno poprzez prezentowane tłumaczenie w języku polskim, jak i dodatkowe obrazki graficzne, prezentujące słowo, którego chcemy się nauczyć. Dzięki temu nauka jest efektywna i przyjemna.

Samouczki, kursy ekspresowe i rozmówki są również bardzo efektywnymi narzędziami do samodzielnej nauki języka francuskiego. Gotowe zdania prezentowane w konkretnych sytuacjach pozwolą Ci na szybkie opanowanie języka na poziomie codziennej komunikacji. Gotowe rozmówki pomogą Ci szybko przygotować do wyjazdu na wakacje lub w delegację.

Gramatyka, słownictwo i przygotowanie do egzaminów w języku francuskim

Egzaminy językowe wymagają od uczestników nie tylko zaawansowanej znajomości słownictwa i zwrotów, ale także odpowiedniej znajomości reguł gramatycznych. To często reguły gramatyczne decydują o tym jak należy rozumieć zdanie. Właśnie dlatego w księgarni znajdziesz także podręczniki do gramatyki, słownictwa i repetytoria przygotowujące do egzaminów z języka francuskiego.

Literatura i lektury w języku francuskim

To co wyróżnia naszą księgarnię językową to z pewnością bardzo rozbudowana oferta. Oprócz podręczników i klasycznych pomocy naukowych stawiamy również na naukę języka hiszpańskiego poprzez czytanie literatury i lektur w języku ich wydania, tzw. w oryginale.