Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Information Technology. Career Paths. Podręcznik + Kod DigiBook

W magazynie
SKU
9781471562709
SKU 9781471562709
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Virginia Evans, Jenny Dooley, Stanley Wright
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 40
Format 210 x 297
Komunikat specjalny pierwsza_grupa_opisow_d
Nasza cena 61,41 zł Normalna cena 74,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Książka ucznia (Student's Book) składa się z trzech części (Books 1-3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa. Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania. Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów. Przykładowe tematy to: komputery i inne urządzenia (telefony komórkowe, odtwarzacze MP3, systemy nawigacyjne), oprogramowanie, bezpieczeństwo w Internecie, projektowanie stron internetowych.

Do podręcznika dołączono kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji książki - DigiBooka. DigiBook to interaktywny odpowiednik publikacji drukowanej. Zawiera pełny materiał z drukowanej wersji podręcznika. Ponadto uczeń może wykonywać zadania w interaktywny sposób i otrzymywać natychmiastową informację zwrotną o poprawnych i błędnych odpowiedziach. DigiBook oferuje także dostęp do nagrań audio, filmów i słowniczka.

Information Technology z serii Career Paths to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w branży technologii informacyjnej, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie związanym z pracą zawodową.
Więcej informacji
SKU 9781471562709
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Virginia Evans, Jenny Dooley, Stanley Wright
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 40
Format 210 x 297
Komunikat specjalny pierwsza_grupa_opisow_d
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Information Technology. Career Paths. Podręcznik + Kod DigiBook
Twoja ocena