Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Hotels & Catering. Career Paths. Podręcznik + Kod DigiBook

W magazynie
SKU
9781471562686
SKU 9781471562686
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Virginia Evans, Jenny Dooley, Veronica Garza
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Format 210 x 300
Komunikat specjalny sap_synch
Nasza cena 57,59 zł Normalna cena 74,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Hotels & Catering z serii Career Paths jest publikacją przeznaczoną dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w branży hotelarskiej i gastronomicznej, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie związanym z pracą zawodową.

Książka ucznia (Student's Book) składa się z trzech części (Books 1-3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa. Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania. Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów. Przykładowe tematy to: wyposażenie hotelu, rezerwacje, obsługa gości, zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa, poszukiwanie pracy w branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Do podręcznika dołączono kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji książki - DigiBooka. DigiBook to interaktywny odpowiednik publikacji drukowanej. Zawiera pełny materiał z drukowanej wersji podręcznika. Ponadto uczeń może wykonywać zadania w interaktywny sposób i otrzymywać natychmiastową informację zwrotną o poprawnych i błędnych odpowiedziach. DigiBook oferuje także dostęp do nagrań audio, filmów i słowniczka.
Więcej informacji
SKU 9781471562686
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Virginia Evans, Jenny Dooley, Veronica Garza
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Format 210 x 300
Komunikat specjalny sap_synch
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Hotels & Catering. Career Paths. Podręcznik + Kod DigiBook
Twoja ocena