Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Environmental Science. Career Paths. CD do Podręcznika

W magazynie
SKU
9781780986746
SKU 9781780986746
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Virginia Evans, Jenny Dooley, Ellen Blum
Data Wydania 2013
Oprawa Pudełko
Nasza cena 50,33 zł Normalna cena 60,00 zł
Płyty CD do wykorzystania w klasie zawierają nagrania tekstów do ćwiczeń rozwijających i sprawdzających umiejętność rozumienia ze słuchu.

Environmental Science z serii Career Paths to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach związanych z ochroną środowiska, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie związanym z pracą zawodową.

Career Paths to nowość na polskim rynku wydawniczym. Rewelacyjna seria podręczników dla osób pragnących poznać język angielski lub pogłębić jego znajomość w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Każdy tytuł jest poświęcony innej specjalności zawodowej. Książki są nieocenioną pomocą zarówno dla uczniów, studentów i początkujących adeptów, jak i doświadczonych praktyków danego zawodu. Mogą być wykorzystane w liceach, technikach, szkołach zawodowych, na uczelniach wyższych i specjalistycznych kursach językowych. Publikacje z serii Career Paths pozwalają na zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych przy jednoczesnym poznawaniu i ćwiczeniu słownictwa związanego z daną specjalnością zawodową.
Więcej informacji
SKU 9781780986746
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Virginia Evans, Jenny Dooley, Ellen Blum
Data Wydania 2013
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Environmental Science. Career Paths. CD do Podręcznika
Twoja ocena