Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Construction I: Buildings. Career Paths. Podręcznik + Kod DigiBook

W magazynie
SKU
9781471562525
SKU 9781471562525
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Jenny Dooley, Virginia Evans, Jason Revels
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 120
Format 210 x 300
Nasza cena 62,08 zł Normalna cena 74,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Książka ucznia (Student's Book) składa się z trzech części (Books 1-3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa. Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania. Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów. Przykładowe tematy: materiały i narzędzia, fundamenty, izolacja, prace wykończeniowe.

Do podręcznika dołączono kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji książki - DigiBooka. DigiBook to interaktywny odpowiednik publikacji drukowanej. Zawiera pełny materiał z drukowanej wersji podręcznika. Ponadto uczeń może wykonywać zadania w interaktywny sposób i otrzymywać natychmiastową informację zwrotną o poprawnych i błędnych odpowiedziach. DigiBook oferuje także dostęp do nagrań audio, filmów i słowniczka.

Construction I: Buildings z serii Career Paths to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach związanych z budownictwem, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie związanym z pracą zawodową.
Więcej informacji
SKU 9781471562525
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Jenny Dooley, Virginia Evans, Jason Revels
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 120
Format 210 x 300
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Construction I: Buildings. Career Paths. Podręcznik + Kod DigiBook
Twoja ocena