Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Command and Control. Career Paths. CD do Podręcznika

W magazynie
SKU
9781471545559
SKU 9781471545559
Wydawnictwo Express Publishing
Autor John Taylo, Jeff Zeter
Data Wydania 2019
Oprawa Pudełko
Nasza cena 51,60 zł Normalna cena 60,00 zł
Płyty CD do wykorzystania w klasie zawierają nagrania tekstów do ćwiczeń rozwijających i sprawdzających umiejętność rozumienia ze słuchu.

Command and Control z serii Career Paths to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w wojskowości, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie związanym z pracą zawodową.

Career Paths to nowość na polskim rynku wydawniczym. Rewelacyjna seria podręczników dla osób pragnących poznać język angielski lub pogłębić jego znajomość w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Każdy tytuł jest poświęcony innej specjalności zawodowej. Książki są nieocenioną pomocą zarówno dla uczniów, studentów i początkujących adeptów, jak i doświadczonych praktyków danego zawodu. Mogą być wykorzystane w liceach, technikach, szkołach zawodowych, na uczelniach wyższych i specjalistycznych kursach językowych. Publikacje z serii Career Paths pozwalają na zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych przy jednoczesnym poznawaniu i ćwiczeniu słownictwa związanego z daną specjalnością zawodową.
Więcej informacji
SKU 9781471545559
Wydawnictwo Express Publishing
Autor John Taylo, Jeff Zeter
Data Wydania 2019
Oprawa Pudełko