Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Career Paths: Software Engineering. Class Audio CDs

W magazynie
SKU
9781471519352
SKU 9781471519352
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Virginia Evans, Jenny Dooley, Enrico Pontelli
Data Wydania 2014
Oprawa Pudełko
Nasza cena 40,00 zł Normalna cena 50,00 zł
Płyty CD do wykorzystania w klasie zawierają nagrania tekstów do ćwiczeń rozwijających i sprawdzających umiejętność rozumienia ze słuchu.

Software Engineering z serii Career Paths to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w branży związanej z inżynierią oprogramowania, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie związanym z pracą zawodową.

Career Paths to seria podręczników dla osób pragnących poznać język angielski lub pogłębić jego znajomość w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Każdy tytuł jest poświęcony innej specjalności zawodowej. Książki są nieocenioną pomocą zarówno dla uczniów, studentów i początkujących adeptów, jak i doświadczonych praktyków danego zawodu. Mogą być wykorzystane w liceach, technikach, szkołach zawodowych, na uczelniach wyższych i specjalistycznych kursach językowych. Publikacje z serii Career Paths pozwalają na zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych przy jednoczesnym poznawaniu i ćwiczeniu słownictwa związanego z daną specjalnością zawodową.
Więcej informacji
SKU 9781471519352
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Virginia Evans, Jenny Dooley, Enrico Pontelli
Data Wydania 2014
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Career Paths: Software Engineering. Class Audio CDs
Twoja ocena