Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Career Paths. Nuclear Engineering. Student's Book + kod DigiBook

W magazynie
SKU
9781471570674
SKU 9781471570674
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Virginia Evans, Jenny Dooley, Anil Prinja
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Nasza cena 57,60 zł Normalna cena 72,00 zł
Przedstawiony podręcznik z serii „Career Paths” to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach związanych z inżynierią jądrową, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie związanym z pracą zawodową.

Książka ucznia (Student's Book) składa się z trzech części (Books 1-3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa. Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania. Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów. Przykładowe tematy to: reaktory nuklearne, radioaktywność, procedury bezpieczeństwa.

Do podręcznika dołączono kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji książki – DigiBooka. DigiBook to interaktywny odpowiednik publikacji drukowanej. Zawiera pełny materiał z drukowanej wersji podręcznika. Ponadto uczeń może wykonywać zadania w interaktywny sposób i otrzymywać natychmiastową informację zwrotną o poprawnych i błędnych odpowiedziach. DigiBook oferuje także dostęp do nagrań audio, filmów i słowniczka.

Poziom biegłości językowej wg CEF: A1-B1
Więcej informacji
SKU 9781471570674
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Virginia Evans, Jenny Dooley, Anil Prinja
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Career Paths. Nuclear Engineering. Student's Book + kod DigiBook
Twoja ocena