Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Career Paths. Museum Management & Curatorship. Student's Book + kod DigiBook

W magazynie
SKU
9781471570759
SKU 9781471570759
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Allison Pierce, Jenny Dooley
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka
Nasza cena 67,22 zł Normalna cena 81,00 zł
Museum: Management & Curatorship z serii Career Paths to podręcznik do języka angielskiego zawodowego dla osób przygotowujących się do pracy lub już pracujących jako muzealnicy.

Książka ucznia (Student's Book) składa się z trzech części (Books 1-3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa. Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania. Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów.

Do podręcznika dołączono kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji książki - DigiBooka. DigiBook to interaktywny odpowiednik publikacji drukowanej. Zawiera pełny materiał z drukowanej wersji podręcznika. Ponadto uczeń może wykonywać zadania w interaktywny sposób i otrzymywać natychmiastową informację zwrotną o poprawnych i błędnych odpowiedziach. DigiBook oferuje także dostęp do nagrań audio, filmów i słowniczka.
Więcej informacji
SKU 9781471570759
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Allison Pierce, Jenny Dooley
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Career Paths. Museum Management & Curatorship. Student's Book + kod DigiBook
Twoja ocena