Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Career Paths. Call Centers. Student's Book + kod DigiBook

W magazynie
SKU
9781471562471
SKU 9781471562471
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Jenny Dooley, Sarah Miranda, Virginia Evans
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
81,00 zł
Call Centers z serii Career Paths to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w Call Center, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie związanym z pracą zawodową.

Książka ucznia (Student's Book) składa się z trzech części (Books 1-3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa. Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania. Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów.

Przykładowe tematy to: kwalifikacje, umiejętności i podstawowe zadania pracownika, narzędzia pracy, zasady komunikacji z klientem, rodzaje i schematy rozmów telefonicznych, zasady postępowania w sytuacjach trudnych i nietypowych.
Więcej informacji
SKU 9781471562471
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Jenny Dooley, Sarah Miranda, Virginia Evans
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Career Paths. Call Centers. Student's Book + kod DigiBook
Twoja ocena