Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Career Paths. Au Pair. Student's Book + kod DigiBook

W magazynie
SKU
9781471562426
SKU 9781471562426
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Annaliese Gruber, Virginia Evans, Jenny Dooley
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
74,00 zł
Au Pair serii Career Paths to publikacja przeznaczona dla osób zamierzających podjąć pracę lub już zatrudnionych w charakterze opiekunki do dziecka za granicą.

Książka ucznia (Student's Book) składa się z trzech części (Books 1-3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa. Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania. Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów.

Przykładowe tematy to: jak zostać au pair, agencje pośrednictwa pracy, obowiązki au pair, zagadnienia związane z opieką nad dzieckiem.

Do podręcznika dołączono kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji książki - DigiBooka. DigiBook to interaktywny odpowiednik publikacji drukowanej. Zawiera pełny materiał z drukowanej wersji podręcznika. Ponadto uczeń może wykonywać zadania w interaktywny sposób i otrzymywać natychmiastową informację zwrotną o poprawnych i błędnych odpowiedziach. DigiBook oferuje także dostęp do nagrań audio, filmów i słowniczka.
Więcej informacji
SKU 9781471562426
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Annaliese Gruber, Virginia Evans, Jenny Dooley
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Career Paths. Au Pair. Student's Book + kod DigiBook
Twoja ocena