Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Słownik Budowlany Angielsko-Polsko-Angielski + CD

W magazynie
SKU
9788364051418
SKU 9788364051418
Wydawnictwo Level Trading
Autor Jacek Gordon
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Nasza cena 23,94 zł Normalna cena 29,93 zł
Słownik zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych haseł, słów i zwrotów z zakresu budownictwa i jest przeznaczony dla osób, które zamierzają pracować w sektorze budowlanym za granicą, w szczególności w krajach, w których język angielski jest językiem urzędowym lub jest szeroko używany (np. Wielka Brytania, Irlandia, Holandia, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Islandia, Niemcy i inne).

Słownik zawiera specjalistyczne słownictwo budowlane, może więc być przydatny dla wszystkich, którzy mają związek z branżą budowlaną i jest im potrzebna znajomość angielskiego słownictwa budowlanego.

Hasła angielskie posiadają załączoną transkrypcję fonetyczną ich wymowy, zarówno w części angielsko-polskiej, jak i polsko-angielskiej.

Na płycie CD znajduje się słownik w wersji elektronicznej. Program uruchamiany jest w przeglądarce internetowej off-line (bez konieczności połączenia z Internetem). Aplikacja może być użytkowana nie tylko na komputerze, ale również na urządzeniach mobilnych z zainstalowaną przeglądarką internetową.
Więcej informacji
SKU 9788364051418
Wydawnictwo Level Trading
Autor Jacek Gordon
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Słownik Budowlany Angielsko-Polsko-Angielski + CD
Twoja ocena