Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Samouczki i Kursy Ekspresowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. -20%
  Jak i o Czym po Angielsku? Podróże. Kultura. Rozrywka. Sport. Przyroda

  Jak i o Czym po Angielsku? Podróże. Kultura....

  Nasza cena 35,92 zł Normalna cena 44,90 zł
  Dostępny
 2. -20%
  Codziennik Angielski. Doskonalenie Języka Angielskiego Każdego Dnia

  Codziennik Angielski. Doskonalenie Języka...

  Agnieszka Drummer, Beata Williamson
  Nasza cena 39,92 zł Normalna cena 49,90 zł
  Dostępny
 3. -20%
  Jak i o Czym po Angielsku? Praca. Rodzina. Szkoła. Zdrowie. Zakupy

  Jak i o Czym po Angielsku? Praca. Rodzina....

  Izabella Rodzik-Sambierska
  Nasza cena 39,92 zł Normalna cena 49,90 zł
  Niedostępny
 4. -20%
  Tydzień w Londynie. Angielski dla Podróżujących

  Tydzień w Londynie. Angielski dla...

  Agnieszka Drummer
  Nasza cena 23,92 zł Normalna cena 29,90 zł
  Niedostępny
 5. -20%
  Wielki Gatsby z Angielskim

  Wielki Gatsby z Angielskim

  Marta Fihel, Dariusz Jemielniak,...
  Nasza cena 35,92 zł Normalna cena 44,90 zł
  Niedostępny
 6. -20%
  Jak? Gdzie? Kiedy? Everyday English dla Polaków

  Jak? Gdzie? Kiedy? Everyday English dla Polaków

  Izabella Rodzik-Sambierska
  Nasza cena 35,92 zł Normalna cena 44,90 zł
  Niedostępny
 7. -34%
  Angielski dla Leniwych. Zobacz. Zrozum. Zapamiętaj. Nowatorska Metoda Wizualnej Nauki Angielskiego

  Angielski dla Leniwych. Zobacz. Zrozum....

  Marta Fihel, Katarzyna Jezusek
  Nasza cena 29,45 zł Normalna cena 44,90 zł
  Niedostępny
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Język angielski

Język angielski jest najczęściej wybieranym językiem w ramach międzynarodowych dialogów. W kontaktach z obcokrajowcami to właśnie język angielski jest zwykle podstawą skutecznej komunikacji. Brak znajomości języka angielskiego sprawia, że ciężko jest uzyskać informacje w obcym kraju w takich miejscach jak np. lotniska, hotele, restauracje czy informacje turystyczne. Brak znajomości angielskiego to zwykle też mniejsze szanse na dostanie pracy.

Podręczniki do języka angielskiego

W księgarni Eduarena zdajemy sobie sprawę jak kluczową rolę w karierze zawodowej każdego z nas odgrywa nauka języka angielskiego. Właśnie dlatego pomoce dydaktyczne takie jak podręczniki, słowniki, rozmówki itp. książki do nauki angielskiego stanowią w naszej ofercie największy udział. W ofercie księgarni internetowej znajdziesz blisko 9000 książek, które pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu jakim będzie nauczenie się płynnego rozumienia i mówienia w tym języku. Ponad 3500 indeksów stanowią w tym same podręczniki do angielskiego. W swojej ofercie mamy więc chyba wszystkie możliwe tytuły, z których chcą korzystać nauczyciele.

Podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka angielskiego

Ogólne podręczniki szkolne pomagają w nauce języka obcego, która jest wystarczająca do biegłego porozumiewania się. W każdym języku występują jednak słowa i zwroty specjalistyczne. Jeśli studiujesz np. medycynę albo ekonomię, z pewnością docenisz fakt, że w naszej ofercie znajdziesz także bogatą ofertę na podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka angielskiego.

Słowniki angielsko-polskie i angielsko-angielskie

W księgarni językowej znajdziesz ogromną ilość słowników angielsko-polskich z profesjonalnie wykonanymi tłumaczeniami. Profesjonaliści z pewnością docenią także nasz bogaty wybór słowników angielsko-angielskich. W naszej księgarni znajdziesz słowniki sprawdzonych i uznanych na polskim rynku wydawnictw. Będą to zatem słowniki Longman (Pearson), Langenscheidt, Cambridge, Collins, Oxford, PWN i wielu innych znanych i cenionych wydawnictw. W naszej ofercie znajdziesz ponad 200 słowników ogólnych jak i specjalistycznych.

Fiszki, samouczki i rozmówki w języku angielskim

Wiele osób stawia na samodzielną naukę języka, która ma pozwolić na porozumiewanie się w stopniu komunikatywnym lub ma pozwolić na nauczenie się konkretnej ilości słów i zwrotów, które będą mogli zastosować w pierwszym kontakcie z obcokrajowcem. Fiszki językowe to idealne rozwiązanie, aby w krótkim czasie przyswoić większą ilość słów, w tym przypadku w języku angielskim. Rozmówki pozwalają na naukę często konkretnych zdań, których możemy użyć np. w hotelu czy restauracji gdy jedziemy na wycieczkę. W naszej ofercie znajdziesz też liczne samouczki i kursy ekspresowe, które pomogą Ci szybko przygotować się np. do wyjazdu służbowego.

Gramatyka, słownictwo i przygotowanie do egzaminów w języku angielskim

Z pewnością można posługiwać się językiem obcym przy pomocy tylko znajomości konkretnych słówek i zwrotów. Na poziomie podstawowym powinniśmy się dogadać. Jeśli jednak chcemy płynnie mówić i rozumieć drugiego rozmówcę, będzie to wymagało dokładnej znajomości gramatyki i chociażby idiomów charakterystycznych dla języka angielskiego. W ofercie księgarni językowej znajdziesz podręczniki i książki, które pomogą Ci opanować gramatykę angielską, zaawansowane słownictwo i szczegółowo przygotować się do egzaminów potwierdzających znajomość języka angielskiego.

Literatura i lektury w języku angielskim

To co wyróżnia naszą księgarnię językową to z pewnością bardzo rozbudowana oferta. Oprócz podręczników i klasycznych pomocy naukowych stawiamy również na naukę języka angielskiego poprzez czytanie literatury i lektur w języku ich wydania, tzw. w oryginale.