Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Treetops Starter. Przedszkole i szkoła podstawowa. Podręcznik

W magazynie
SKU
9780194012041
SKU 9780194012041
Wydawnictwo Oxford University Press
Autor Sarah Howell, Lisa Kester-Dodgson
Data Wydania 2011
Oprawa Miękka
Ilość stron 72
Format 210 x 300
Nasza cena 29,59 zł Normalna cena 36,10 zł

4-częściowy kurs dla klas młodszych szkoły podstawowej, zgodny ze wszystkimi wytycznymi nowej podstawy programowej i stworzony z myślą o klasach, w których uczą się dzieci 6- i 7-letnie, dlatego wyposażony w wyjątkowo bogaty Ćwiczenia i materiały uzupełniające.

Każdy poziom kursu to materiał na 60 lekcji.

Treetops łączy naukę języka angielskiego z innymi lekcjami w młodszych klasach szkoły podstawowej i uczy wartości takich, jak troska o środowisko i pomoc innym.

Układ materiału i tematyka Treetops Starter oraz Treetops 1 łączą się z poszczególnymi porami roku, dzięki czemu:
- to, czego dzieci uczą się na lekcjach angielskiego zawsze odnosi się do otaczającego je świata (np. jesienią dzieci poznają kolory jesiennego lasu),
- nauczyciel ma okazję uczyć dzieci świadomości otaczającej ich przyrody i konieczności dbania o środowisko naturalne,
- lekcje można wzbogacać projektami o tematyce ekologicznej.

Kurs, który zmienia się i dojrzewa z dziećmi:
- Treetops Starter i Treetops 1 przenoszą dzieci do zaczarowanego lasu zamieszkałego przez elfy, dzięki czemu lekcje angielskiego pełne są zachwycających opowieści rozwijających wyobraźnię uczniów,
- Treetops 2 i 3 pokazują dzieciom świat rzeczywisty i uczą kultury, geografii  i historii Wielkiej Brytanii, rozwijając w uczniach ciekawość świata.

Kurs, na który miło popatrzeć i którego miło posłuchać:
- Piosenki wykonywane przez Bath Abbey Choir i nagrane przy współpracy telewizji BBC zostały opatrzone szczegółowymi wskazówkami dla nauczyciela, tak by wszystkie ważne słowa w nich występujące były poparte odpowiednimi gestami. Dzięki temu dzieci będą długo pamiętać piosenki.
- Ścieżka dźwiękowa do historyjek nagrana przez BBC zamienia je w fascynujące słuchowiska, a specjalne ‘story cards” dla nauczyciela zawierają sugestie odnośnie sposobów opowiadania danej historyjki na lekcji.
- Nauka nowych słów wspierana jest plakatem obrazującym tytułowe drzewo ze specjalną kieszenią na ‘flashcards’. Dzieci czekają na nowe słowa jak na niespodziankę, dzięki czemu są skupione i szybciej zapamiętują słownictwo.  

Kurs, który dopasowuje się do potrzeb każdego dziecka, każdej klasy i każdego nauczyciela:
- Książka nauczyciela do Treetops 1 zawiera sekcję z ćwiczeniami poświęconą potrzebom 6-latków. Dzięki temu łatwiej jest pracować w klasie, w której uczą się razem dzieci 6- i 7-letnie.
- W zeszytach ćwiczeń są specjalne strony + dla dzieci, które uczą się szybciej i potrzebują dodatkowych ćwiczeń, by nie nudzić się na lekcji.
- Bogactwo materiałów dodatkowych pozwala na planowanie zupełnie innych lekcji z różnymi klasami przy realizacji tego samego tematu.

Więcej informacji
SKU 9780194012041
Wydawnictwo Oxford University Press
Autor Sarah Howell, Lisa Kester-Dodgson
Data Wydania 2011
Oprawa Miękka
Ilość stron 72
Format 210 x 300
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Treetops Starter. Przedszkole i szkoła podstawowa. Podręcznik
Twoja ocena