Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

The Autonomy Approach. Książka

W magazynie
SKU
9783125013650
SKU 9783125013650
Wydawnictwo Delta Publishing
Autor Brian Morrison
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 160
Format 190 x 245
135,00 zł

DELTA TEACHER DEVELOPMENT SERIES

Pionierska, wyróżniona licznymi nagrodami seria publikacji na nauczycieli języka angielskiego, zainteresowanych rozwojem zawodowym, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych oraz praktycznymi poradami, dotyczącymi nauczania języka. Autorami serii Delta Teacher Development Series są najbardziej renomowani i uznani specjaliści od nauczania angielskiego jako języka obcego, potrafiący w przystępny sposób podzielić się swoimi doświadczeniami z nauczycielami z całego świata.

Każda z publikacji podzielona jest na trzy części: A, B, C, skupiającą się na: teorii, praktyce oraz doskonaleniu zawodowemu:

Część A: Co muszę wiedzieć na dany temat? Co z niego zostało już opublikowane? Jakie są najnowsze trendy w danej dziedzinie? Jak szybko zmienia się stan wiedzy na dany temat?

Część B: Co potrafię zrobić z danej tematyki? Jakie praktyczne zajęcia jestem w stanie przeprowadzić? W jaki sposób moi uczniowie mogą wykorzystać maksymalnie moją wiedzę i umiejętności? W jaki sposób mogę pomóc sobie, by przełożyło się to na lepsze nauczanie?

Część C: W jaki sposób mogę zwiększyć swoje kompetencje? Jaki jest następny krok w moim rozwoju? W jaki sposób mogę dalej się kształcić zawodowo? The Autonomy Approach Pozycja zwiera omówienie teorii i praktyki, stojącymi za autonomicznym uczeniem się, a także pomaga w jego wprowadzeniu dzięki bogatemu bankowi pomysłów dla nauczyciela i uczniów.

Więcej informacji
SKU 9783125013650
Wydawnictwo Delta Publishing
Autor Brian Morrison
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 160
Format 190 x 245
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:The Autonomy Approach. Książka
Twoja ocena