Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Roadmap B2. Workbook with key and Online audio

W magazynie
SKU
9781292228433
SKU 9781292228433
Wydawnictwo Pearson
Autor Lindsay Warwick
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka
Ilość stron 96
Format 210 x 296
Nasza cena 52,21 zł Normalna cena 62,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Roadmap to ośmiopoziomowy kurs general English dla studentów i osób dorosłych, który koncentruje się na szybkim i skutecznym rozwoju płynnej i poprawnej komunikacji, uwzględniając współczesne trendy w nauczaniu oraz zróżnicowane potrzeby zarówno grup, jak i indywidualnych uczniów.- Słownictwo i gramatyka wprowadzane są stopniowo z pomocą krótkich tekstów i nagrań, co pozwala na wykorzystanie czasu na zajęciach na najważniejsze – czyli naukę mówienia.

- Każde zajęcia kończą się praktycznym ćwiczeniem na komunikację, w którym uczniowie wykorzystują słownictwo i gramatykę z lekcji.

- Sekcje English in Action skupiają się na funkcjach językowych, przygotowując słuchaczy do sprawnej komunikacji w typowych sytuacjach życia codziennego.

- Sekcje Listening i zabawne filmy The Roadmap Report oferują niezliczone przykłady użycia słownictwa i gramatyki w praktyce, jak również poprawnej wymowy.

- Komunikacyjne gry, pełniące rolę powtórek, w angażujący sposób pomagają słuchaczom utrwalić kluczowe struktury językowe.

- Roadmap zapewnia lektorom pełen komfort pracy. Podręcznik zawiera odpowiednią ilość materiału i dodatkowych aktywności, które bez względu na długość i intensywność kursu, pozwolą na pełną realizację programu. Jest to możliwe dzięki dwóm ścieżkom pracy z kursem.Ścieżka FAST TRACK. Przewidziana na 70-90 jednostek lekcyjnych, koncentruje się na rozwoju wszystkich sprawności z naciskiem na komunikację. Założeniem ścieżki Fast Track jest nauczenie słuchacza słownictwa, gramatyki i funkcji bez tracenia czasu na lekcji na długie czytanki i słuchanie.Ścieżka EXTENDED ROUTE. Przewidziana na kursy do 120 jednostek lekcyjnych, pogłębia rozwój sprawności czytania, słuchania i pisania. Lekcje Develop your listening, Develop your reading oraz Develop your writing uczą strategii rozumienia tekstów, nagrań i przygotowywania form pisemnych.
Więcej informacji
SKU 9781292228433
Wydawnictwo Pearson
Autor Lindsay Warwick
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka
Ilość stron 96
Format 210 x 296