Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Language Hub. Split edition. Upper-Intermediate. Workbook B without key + access to Audio

W magazynie
SKU
9781380046437
SKU 9781380046437
Wydawnictwo Macmillan
Autor Louis Rogers
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka
Nasza cena 48,30 zł Normalna cena 58,91 zł
NOWOŚĆ! Language Hub (split - wersja rozdzielona) – każdy poziom podręcznika dostępny jest w wersji podzielonej na dwie części.

Language Hub to nowy sześciopoziomowy (A1–C1) i elastyczny kurs języka angielskiego dla dorosłych. Materiał został starannie przemyślany i dobrany pod względem stopnia trudności, tak aby rozwijać cztery podstawowe sprawności językowe, ze szczególnym naciskiem na skuteczną komunikację. W każdym rozdziale znajduje się duża ilość zadań rozwijających mówienie w pełni zintegrowanych z lekcjami gramatycznymi, leksykalnymi oraz poświęconymi słuchaniu i czytaniu. Zadania zawarte w podręczniku zwiększają motywację i pewność siebie studentów oraz dostarczają im wiele okazji do aktywnego ćwiczenia zdobytych umiejętności.

Kurs wyróżnia bogata i nowoczesna obudowa, m.in. dostępne materiały wideo i cyfrowe. Lekcje oparte na bazie serii satyrycznych filmów Cafe Hub pomagają zaprezentować wykorzystanie poznanego języka funkcjonalnego w realistycznych i życiowych sytuacjach. Studenci mogą również pracować na autentycznych filmach poruszających ciekawe, współczesne tematy z takich źródeł jak np. „The Guardian”. Stworzone zostały także dedykowane aplikacje mobilne dla studentów i nauczycieli.

Kurs Language Hub umożliwia lektorom łatwe przygotowanie interesujących i motywujących zajęć. Książka nauczyciela zawiera m.in. odpowiedzi do zadań, inspirujące wskazówki i pomysły na dodatkowe aktywności. Sekcje Methodology Hub to szczególnie przydatna pomoc zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych nauczycieli języka obcego.

Warto wiedzieć
-W Książce ucznia znajduje się kod do aplikacji ucznia oraz Student’s Resource Centre.
-W Książce nauczyciela znajduje się kod do aplikacji nauczyciela oraz Teacher’s Resource Centre.
-W aplikacji nauczyciela znajduje się generator testów oraz gotowe testy do pobrania.
Więcej informacji
SKU 9781380046437
Wydawnictwo Macmillan
Autor Louis Rogers
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka