Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Language Hub. Elementary A2. Workbook without key + access to Audio

W magazynie
SKU
9781380016744
SKU 9781380016744
Wydawnictwo Macmillan
Autor Adrian Tennant
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Format 210 x 295
Nasza cena 72,58 zł Normalna cena 88,50 zł
„Language Hub” to nowy sześciopoziomowy (A1-C1) i elastyczny kurs języka angielskiego dla dorosłych. Materiał został starannie przemyślany i dobrany pod względem stopnia trudności, tak aby rozwijać cztery podstawowe sprawności językowe, ze szczególnym naciskiem na skuteczną komunikację. W każdym rozdziale znajduje się duża ilość zadań rozwijających mówienie w pełni zintegrowanych z lekcjami gramatycznymi, leksykalnymi oraz poświęconymi słuchaniu i czytaniu. Zadania zawarte w podręczniku zwiększają motywację i pewność siebie studentów oraz dostarczają im wiele okazji do aktywnego ćwiczenia zdobytych umiejętności.
Kurs wyróżnia bogata i nowoczesna obudowa, m.in. dostępne materiały wideo i cyfrowe. Lekcje oparte na bazie serii satyrycznych filmów Cafe Hub pomagają zaprezentować wykorzystanie poznanego języka funkcjonalnego w realistycznych i życiowych sytuacjach. Studenci mogą również pracować na autentycznych filmach poruszających ciekawe, współczesne tematy z takich źródeł jak np. „The Guardian”. Stworzone zostały także dedykowane aplikacje mobilne dla studentów i nauczycieli.
Kurs „Language Hub” umożliwia lektorom łatwe przygotowanie interesujących i motywujących zajęć. Książka nauczyciela zawiera m.in. odpowiedzi do zadań, inspirujące wskazówki i pomysły na dodatkowe aktywności. Sekcje Methodology Hub to szczególnie przydatna pomoc zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych nauczycieli języka obcego.
Więcej informacji
SKU 9781380016744
Wydawnictwo Macmillan
Autor Adrian Tennant
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Format 210 x 295