Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Gimnazjum

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. -20%
  Boomerang Starter. Język Angielski. Ćwiczenia. Gimnazjum

  Boomerang Starter. Język Angielski. Ćwiczenia....

  Grażyna Iskra, Marek Kucharski
  Nasza cena 16,80 zł Normalna cena 21,00 zł
  Dostępny
 2. -34%
  Kompass Neu 1. Podręcznik Wieloletni + CD

  Kompass Neu 1. Podręcznik Wieloletni + CD

  Agnieszka Sibiga, Elżbieta...
  Nasza cena 20,27 zł Normalna cena 30,90 zł
  Dostępny
 3. -20%
  Can Do 1. Podręcznik + CD

  Can Do 1. Podręcznik + CD

  Downie Michael, Gray David, James...
  Nasza cena 36,00 zł Normalna cena 45,00 zł
  Dostępny
 4. -20%
  Can Do 2. Język Angielski. Podręcznik + Helping Hands Manual + CD. Gimnazjum

  Can Do 2. Język Angielski. Podręcznik + Helping...

  Michael Downie, David Gray, John...
  Nasza cena 36,00 zł Normalna cena 45,00 zł
  Dostępny
 5. -20%
  Can Do 4. Język Angielski. Podręcznik + CD. Gimnazjum

  Can Do 4. Język Angielski. Podręcznik + CD....

  Michael Downie, David Gray, John...
  Nasza cena 35,68 zł Normalna cena 44,60 zł
  Dostępny
 6. -20%
  Boomerang Elementary. Język Angielski. Ćwiczenia. Gimnazjum

  Boomerang Elementary. Język Angielski....

  Torr Katarzyna, Torr Guy Russell
  Nasza cena 17,60 zł Normalna cena 22,00 zł
  Dostępny
 7. -20%
  Can Do 4. Język Angielski. Ćwiczenia + CD. Gimnazjum

  Can Do 4. Język Angielski. Ćwiczenia + CD....

  Michael Downie, David Gray, John...
  Nasza cena 39,21 zł Normalna cena 49,00 zł
  Dostępny
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Podręczniki do języka angielskiego

W księgarni zdajemy sobie sprawę jak kluczową rolę w karierze zawodowej każdego z nas odgrywa nauka języka angielskiego. Właśnie dlatego pomoce dydaktyczne takie jak podręczniki, słowniki, rozmówki itp. książki do nauki angielskiego stanowią w naszej ofercie największy udział. W ofercie księgarni internetowej blisko 100 000 książek, które pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu jakim będzie nauczenie się płynnego rozumienia i mówienia w tym języku. Ponad 3500 indeksów stanowią w tym same podręczniki do angielskiego. W swojej ofercie mamy więc chyba wszystkie możliwe tytuły, z których chcą korzystać nauczyciele.

Podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka angielskiego

Ogólne podręczniki szkolne pomagają w nauce języka obcego, która jest wystarczająca do biegłego porozumiewania się. W każdym języku występują jednak słowa i zwroty specjalistyczne. Jeśli studiujesz np. medycynę albo ekonomię, z pewnością docenisz fakt, że w naszej ofercie znajdziesz także bogatą ofertę na podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka angielskiego.

Słowniki angielsko-polskie i angielsko-angielskie

W księgarni językowej Eduarenaznajdziesz ogromną ilość słowników angielsko-polskich z profesjonalnie wykonanymi tłumaczeniami. Profesjonaliści z pewnością docenią także nasz bogaty wybór słowników angielsko-angielskich. W naszej księgarni znajdziesz słowniki sprawdzonych i uznanych na polskim rynku wydawnictw. Będą to zatem słowniki Longman (Pearson), Langenscheidt, Cambridge, Collins, Oxford, PWN i wielu innych znanych i cenionych wydawnictw. W naszej ofercie znajdziesz ponad 200 słowników ogólnych jak i specjalistycznych.

Fiszki, samouczki i rozmówki w języku angielskim

Wiele osób stawia na samodzielną naukę języka, która ma pozwolić na porozumiewanie się w stopniu komunikatywnym lub ma pozwolić na nauczenie się konkretnej ilości słów i zwrotów, które będą mogli zastosować w pierwszym kontakcie z obcokrajowcem. Fiszki językowe to idealne rozwiązanie, aby w krótkim czasie przyswoić większą ilość słów, w tym przypadku w języku angielskim. Rozmówki pozwalają na naukę często konkretnych zdań, których możemy użyć np. w hotelu czy restauracji gdy jedziemy na wycieczkę. W naszej ofercie znajdziesz też liczne samouczki i kursy ekspresowe, które pomogą Ci szybko przygotować się np. do wyjazdu służbowego.

Gramatyka, słownictwo i przygotowanie do egzaminów w języku angielskim

Z pewnością można posługiwać się językiem obcym przy pomocy tylko znajomości konkretnych słówek i zwrotów. Na poziomie podstawowym powinniśmy się dogadać. Jeśli jednak chcemy płynnie mówić i rozumieć drugiego rozmówcę, będzie to wymagało dokładnej znajomości gramatyki i chociażby idiomów charakterystycznych dla języka angielskiego. W ofercie księgarni językowej znajdziesz podręczniki i książki, które pomogą Ci opanować gramatykę angielską, zaawansowane słownictwo i szczegółowo przygotować się do egzaminów potwierdzających znajomość języka angielskiego.

Literatura i lektury w języku angielskim

To co wyróżnia naszą księgarnię językową to z pewnością bardzo rozbudowana oferta. Oprócz podręczników i klasycznych pomocy naukowych stawiamy również na naukę języka angielskiego poprzez czytanie literatury i lektur w języku ich wydania, tzw. w oryginale.

Język angielski

Język angielski jest najczęściej wybieranym językiem w ramach międzynarodowych dialogów. W kontaktach z obcokrajowcami to właśnie język angielski jest zwykle podstawą skutecznej komunikacji. Brak znajomości języka angielskiego sprawia, że ciężko jest uzyskać informacje w obcym kraju w takich miejscach jak np. lotniska, hotele, restauracje czy informacje turystyczne. Brak znajomości angielskiego to zwykle też mniejsze szanse na dostanie pracy.