Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Gimnazjum

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. -20%
  English Explorer 1. Ćwiczenia

  English Explorer 1. Ćwiczenia

  Jane Bailey, Arek Tkacz, Helen...
  Nasza cena 35,28 zł Normalna cena 44,10 zł
  Dostępny
 2. -20%
  Exam Explorer. Repetytorium do Gimnazjum wyd. 2017

  Exam Explorer. Repetytorium do Gimnazjum wyd. 2017

  Arek Tkacz, Dorota Ostaszewska,...
  Nasza cena 48,72 zł Normalna cena 60,90 zł
  Dostępny
 3. -20%
  English Explorer New 2. Ćwiczenia (Do Wersji Wieloletniej)

  English Explorer New 2. Ćwiczenia (Do Wersji...

  Nasza cena 18,00 zł Normalna cena 22,50 zł
  Dostępny
 4. -20%
  English Explorer New 2. Ćwiczenia

  English Explorer New 2. Ćwiczenia

  Jane Bailey, Helen Stephenson
  Nasza cena 36,48 zł Normalna cena 45,60 zł
  Dostępny
 5. -20%
  English Explorer New 4. Podręcznik Wieloletni

  English Explorer New 4. Podręcznik Wieloletni

  Helen Stephenson
  Nasza cena 27,92 zł Normalna cena 34,90 zł
  Dostępny
 6. -20%
  English Explorer New 2. Podręcznik Wieloletni

  English Explorer New 2. Podręcznik Wieloletni

  Helen Stephenson
  Nasza cena 27,12 zł Normalna cena 33,90 zł
  Dostępny
 7. -20%
  English Explorer New 4. Ćwiczenia (Do Wersji Wieloletniej)

  English Explorer New 4. Ćwiczenia (Do Wersji...

  Helen Stephenson
  Nasza cena 37,20 zł Normalna cena 46,50 zł
  Dostępny
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Podręczniki do języka angielskiego

W księgarni zdajemy sobie sprawę jak kluczową rolę w karierze zawodowej każdego z nas odgrywa nauka języka angielskiego. Właśnie dlatego pomoce dydaktyczne takie jak podręczniki, słowniki, rozmówki itp. książki do nauki angielskiego stanowią w naszej ofercie największy udział. W ofercie księgarni internetowej blisko 100 000 książek, które pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu jakim będzie nauczenie się płynnego rozumienia i mówienia w tym języku. Ponad 3500 indeksów stanowią w tym same podręczniki do angielskiego. W swojej ofercie mamy więc chyba wszystkie możliwe tytuły, z których chcą korzystać nauczyciele.

Podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka angielskiego

Ogólne podręczniki szkolne pomagają w nauce języka obcego, która jest wystarczająca do biegłego porozumiewania się. W każdym języku występują jednak słowa i zwroty specjalistyczne. Jeśli studiujesz np. medycynę albo ekonomię, z pewnością docenisz fakt, że w naszej ofercie znajdziesz także bogatą ofertę na podręczniki specjalistyczne i biznesowe do nauki języka angielskiego.

Słowniki angielsko-polskie i angielsko-angielskie

W księgarni językowej Eduarenaznajdziesz ogromną ilość słowników angielsko-polskich z profesjonalnie wykonanymi tłumaczeniami. Profesjonaliści z pewnością docenią także nasz bogaty wybór słowników angielsko-angielskich. W naszej księgarni znajdziesz słowniki sprawdzonych i uznanych na polskim rynku wydawnictw. Będą to zatem słowniki Longman (Pearson), Langenscheidt, Cambridge, Collins, Oxford, PWN i wielu innych znanych i cenionych wydawnictw. W naszej ofercie znajdziesz ponad 200 słowników ogólnych jak i specjalistycznych.

Fiszki, samouczki i rozmówki w języku angielskim

Wiele osób stawia na samodzielną naukę języka, która ma pozwolić na porozumiewanie się w stopniu komunikatywnym lub ma pozwolić na nauczenie się konkretnej ilości słów i zwrotów, które będą mogli zastosować w pierwszym kontakcie z obcokrajowcem. Fiszki językowe to idealne rozwiązanie, aby w krótkim czasie przyswoić większą ilość słów, w tym przypadku w języku angielskim. Rozmówki pozwalają na naukę często konkretnych zdań, których możemy użyć np. w hotelu czy restauracji gdy jedziemy na wycieczkę. W naszej ofercie znajdziesz też liczne samouczki i kursy ekspresowe, które pomogą Ci szybko przygotować się np. do wyjazdu służbowego.

Gramatyka, słownictwo i przygotowanie do egzaminów w języku angielskim

Z pewnością można posługiwać się językiem obcym przy pomocy tylko znajomości konkretnych słówek i zwrotów. Na poziomie podstawowym powinniśmy się dogadać. Jeśli jednak chcemy płynnie mówić i rozumieć drugiego rozmówcę, będzie to wymagało dokładnej znajomości gramatyki i chociażby idiomów charakterystycznych dla języka angielskiego. W ofercie księgarni językowej znajdziesz podręczniki i książki, które pomogą Ci opanować gramatykę angielską, zaawansowane słownictwo i szczegółowo przygotować się do egzaminów potwierdzających znajomość języka angielskiego.

Literatura i lektury w języku angielskim

To co wyróżnia naszą księgarnię językową to z pewnością bardzo rozbudowana oferta. Oprócz podręczników i klasycznych pomocy naukowych stawiamy również na naukę języka angielskiego poprzez czytanie literatury i lektur w języku ich wydania, tzw. w oryginale.

Język angielski

Język angielski jest najczęściej wybieranym językiem w ramach międzynarodowych dialogów. W kontaktach z obcokrajowcami to właśnie język angielski jest zwykle podstawą skutecznej komunikacji. Brak znajomości języka angielskiego sprawia, że ciężko jest uzyskać informacje w obcym kraju w takich miejscach jak np. lotniska, hotele, restauracje czy informacje turystyczne. Brak znajomości angielskiego to zwykle też mniejsze szanse na dostanie pracy.