Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Macmillan Next Move 4. Oprogramowanie Tablicy Interaktywnej

W magazynie
SKU
9780230466579
SKU 9780230466579
Wydawnictwo Macmillan
Autor Amanda Cant, Mary Charrington
Rok Wydania 2014
Oprawa Pudełko
Nasza cena 70,39 zł Normalna cena 87,99 zł
Macmillan Next Move to siedmiopoziomowy kurs dla uczniów w wieku 6-14 lat. Został opracowany z myślą o nauczycielach poszukujących nowoczesnego podręcznika, łączącego naukę języka angielskiego z poszerzaniem wiedzy na temat kultury różnych krajów, a także pedagogach, którzy lubią wykorzystywać w pracy bogactwo dostępnych komponentów.

Każdy rozdział Macmillan Next Move poświęcony jest innemu państwu, a proces nauki języka staje się podróżą przez świat i pozwala na poznawanie różnych kultur oraz poszerzanie wiedzy na ich temat. Jednocześnie podręcznik zapewnia realistyczne konteksty do nauki angielskiego, stale odwołując się do osobistych doświadczeń uczniów i ich bezpośredniego otoczenia, co sprzyja szybszemu zapamiętywaniu przez nich nowego materiału językowego.

Warto wiedzieć:
  • Elastyczny sylabus zawierający dodatkowe ćwiczenia rozszerzające materiał oraz komponenty multimedialne umożliwia dopasowanie kursu do potrzeb grupy.
  • Wyjątkowe wprowadzenia do rozdziałów zapewniają ciekawe tematy, przedstawione w atrakcyjny wizualnie sposób, które dzięki instrukcjom zawartym w Zestawie nauczyciela można rozszerzyć do pełnych lekcji.
  • Historyjki wspierają przekazywanie wartości, takich jak kultura osobista, dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i innych, pomagając w kształceniu obywatelskim.
Więcej informacji
SKU 9780230466579
Wydawnictwo Macmillan
Autor Amanda Cant, Mary Charrington
Rok Wydania 2014
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Macmillan Next Move 4. Oprogramowanie Tablicy Interaktywnej
Twoja ocena