Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Theatrino Pinocchio + DVD

W magazynie
SKU
9788849304787
SKU 9788849304787
Wydawnictwo Eli
Autor Carlo Collodi
Data Wydania 2008
Oprawa Miękka
Nasza cena 35,92 zł Normalna cena 44,90 zł
Poziom trudności: podstawowy (A1).

Kolekcja Theatrino prezentuje adaptacje pięciu tradycyjnych bajek i baśni w konwencji prostych przedstawień teatralnych dla dzieci.

Książeczka Pinocchio + DVD Video zawiera napisany bardzo prostym językiem tekst sztuki z podziałem na role, a ponadto obfituje w różnego rodzaju ćwiczenia w formie zabaw, zgadywanek, krzyżówek, rebusów itd... W książeczce znajdują się też rysunki z postaciami ze sztuki do wycięcia, przy pomocy których można odegrać wraz z dziećmi własne przedstawienie teatralne.

Do książki dołączona jest płyta DVD video ze sztuką teatralną odegraną w formie teatrzyku przez prawdziwych aktorów. Monologom i dialogom aktorów towarzyszą różne zabawne piosenki.

Atrakcyjność serii Theatrino podnosi oryginalna szata graficzna wykonana w miłej dla oka dziecięcej stylistyce cechującej się ciekawymi i zabawnymi ilustracjami podnoszącymi skuteczność i komfort korzystania z książki zarówno wśród dzieci, jak i dla osoby prowadzącej.

Dzięki swojej otwartej strukturze seria Theatrino pozwala na elastyczne korzystanie z materiałów zawartych w książce oraz na załączonej płycie DVD video.
Więcej informacji
SKU 9788849304787
Wydawnictwo Eli
Autor Carlo Collodi
Data Wydania 2008
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Theatrino Pinocchio + DVD
Twoja ocena