Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

The Selfish Giant + CD. Poziom A1

W magazynie
SKU
9788853618672
SKU 9788853618672
Wydawnictwo Eli
Autor Oscar Wilde
Oprawa Inna
Nasza cena 21,16 zł Normalna cena 24,90 zł
The Selfish Giant + CD audio - lektura dla dzieci do nauki języka angielskiego z nagraniem audio.
 
Kolekcja: Young ELI Readers
 
Opis serii: Young ELI Readers to seria książeczek na 4 poziomach trudności proponująca oryginalne i ciekawe historie do czytania napisane specjalnie na potrzeby serii, lub oparte na motywach dzieł klasyków literatury dziecięcej, przeznaczone dla dzieci uczących się języka angielskiego na następujących poziomach:
 
-poziom 1 (100 słów) below A1
-poziom 2 (200 słów) A1 Starters
-poziom 3 (300 słów) A1.1 Movers
-poziom 4 (400 słów) A2 Flyers
 
The Selfish Giant + CD audio:
Poziom zaawansowania 2: A1 Starters
 
Treść:
Olbrzym mieszka w zamku ze wspaniałym ogrodem, jednak jest bardzo samolubny i nie pozwala dzieciom bawić się w swoim ogrodzie. Pewne wydarzenia sprawią jednak, że zmieni zdanie i dowie się, czym jest przyjaźń.
 
Zakres gramatyczny:
Present simple
Present contuinuous
There is / There are
Prepositions of place
Possessive 's
Adverbs of frequency
 
Struktura:
Tekst książeczki uzupełnia 5 stron z różnego rodzaju zabawnymi kolorowymi ćwiczeniami nawiązującymi do treści lekturki oraz krótkie informacje na temat autora opowiadania i ilustratora. Ponadto w zestawie znajduje się płyta CD audio z zarejestrowanym nagraniem lektury w wykonaniu rodowitych użytkowników języka angielskiego.
 
Książka zawiera rozkładane okładki, po wewnętrznej stronie których znajdują się ilustrowane glosariusze ze słówkami nawiązującymi do treści opowiadania oraz praktyczna zakładka do wycięcia.
 
Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.
 
Książeczka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dziecka obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.
 
Książki z kolekcji Young ELI Readers charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i eleganckim wykonaniem. Seria Young ELI Readers opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages).
Więcej informacji
SKU 9788853618672
Wydawnictwo Eli
Autor Oscar Wilde
Oprawa Inna
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:The Selfish Giant + CD. Poziom A1
Twoja ocena