Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Grammar Plus B1 + CD

W magazynie
SKU
9788853615305
SKU 9788853615305
Wydawnictwo Eli
Autor Sarah Jane Lewis
Data Wydania 2012
Oprawa Miękka
Ilość stron 128
Format 195 x 280
Nasza cena 38,61 zł Normalna cena 42,90 zł
Grammar Plus B1 - English Grammar Reference and Practice + CD audio to kurs gramatyki języka angielskiego prezentujący w zwięzłej i przystępnej formie zbiór najważniejszych reguł językowych na poziomie średniozaawansowanym.

Książka przeznaczona jest dla osób uczących się języka angielskiego na poziomie B1.

Książka składa się z 40 syntetycznych rozdziałów prezentujących poszczególne zasady gramatyczne. Każdy rozdział poświęcony jest jednemu wybranemu zagadnieniu i składa się:
  • ze zwięzłego przedstawienia danej reguły wraz ze stosownym objaśnieniem, ewentualną klasyfikacją w formie tabelki, przykładami użycia w kontekście i dodatkowymi uwagami;
  • następujących po nim prostych ćwiczeń sprawdzających zrozumienie i umiejętność poprawnego zastosowania poznanej reguły.
Do książki dołączona jest płyta CD audio zawierająca materiał audio do ćwiczeń oraz wspomagająca naukę poprawnej wymowy i intonacji.

W końcowej części książki znajdują się:
  • czterostronicowy dodatek z ćwiczeniami powtórkowymi sprawdzającymi umiejętność zastosowania poznanych w kolejnych rozdziałach zasad językowych,
  • transkrypcje nagrań z płyty CD audio.
Podręcznik Grammar Plus B1 umożliwia natychmiastowe przyswojenie i zastosowanie w praktyce zaprezentowanych zasad językowych, a dzięki swojej intuicyjnej budowie i gradacji trudności prezentowanego materiału nie wymaga od użytkownika zaawansowanej znajomości języka angielskiego, ani skomplikowanej wiedzy językowej.

Podręcznik Grammar Plus B1 może być używany jako materiał uzupełniający dowolny kurs nauczania języka angielskiego i znajduje zastosowanie zarówno w przypadku typowych zajęć szkolnych, jak i w nauce indywidualnej.

Rozwiązania do ćwiczeń do pobrania online.
Więcej informacji
SKU 9788853615305
Wydawnictwo Eli
Autor Sarah Jane Lewis
Data Wydania 2012
Oprawa Miękka
Ilość stron 128
Format 195 x 280