Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Angielski. GRAmatyka. Trop Szekspira

W magazynie
SKU
9788366053229
SKU 9788366053229
Wydawnictwo EDGARD
Autor Greg Gajek, Magda Jachimiak
Rok Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 200
Format 165 x 235
Nasza cena 27,44 zł Normalna cena 39,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Nauka gramatyki od której trudno się oderwać? Z kursem GRAmatyka. Trop Szekspira to pewne! Wciągająca historia i zadania oparte na zasadach grywalizacji sprawią, że nauka gramatyki przyjdzie z łatwością. W każdym rozdziale są teksty, wyjaśnienia gramatyczne, ćwiczenia i testy dla osób początkujących i średnio zaawansowanych (A2-B1), ale jest też coś więcej! Wciągająca historia, wyzwania i zagadki, które przeprowadzą cię przez karty książki.

Z czym kojarzy ci się Szekspir? Nudą na lekcjach języka polskiego w szkole? Niezrozumiałymi dramatami? To nie wszystko, co ma ci do zaoferowania! Daj się wciągnąć w rozwikłanie tajemnicy, którą skrywają teksty i życie najbardziej znanego angielskiego pisarza, a zupełnie przy okazji opanujesz gramatykę jego ojczystego języka.

Wyobraź sobie, że poznajesz zakręconego naukowca z Londynu, pasjonata i znawcę Szekspira, który prosi cię o pomoc w rozwiązaniu zagadki spędzającej mu sen z powiek. Przygotuj się na niezapomniane przygody i niespodziewane zwroty akcji! Rozdział po rozdziale szukaj kolejnych poszlak w tekstach i sumiennie rozwiązuj ćwiczenia, które będą naprowadzać cię na trop. Pojawiające się co jakiś czas testy pokażą ci, jak zaawansowanym znawcą Szekspira już jesteś. Na każdym etapie podróży czekają na ciebie nowe wyzwania – podejmuj je i zbieraj nagrody.

Angielski. GRAmatyka. Tropem Szekspira to:
• Klarowne wyjaśnienia gramatyczne
• Ćwiczenia aktywizujące
• Intrygujące wyzwania językowe
• Zabawne ilustrowane powtórki
• Motywujące progress testy
• Nauka słownictwa w kontekście
Więcej informacji
SKU 9788366053229
Wydawnictwo EDGARD
Autor Greg Gajek, Magda Jachimiak
Rok Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 200
Format 165 x 235
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Angielski. GRAmatyka. Trop Szekspira
Twoja ocena