Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Na końcu języka. Junior

W magazynie
SKU
5902719477508
SKU 5902719477508
Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Autor Innes A.
Data Wydania 2021
Oprawa Pudełko
Format 135 x 189
Nasza cena 39,91 zł Normalna cena 49,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Wesoła i kreatywna gra "Na końcu języka" w wersji dziecięcej! Teraz pociechy mają okazję do wyśmienitej zabawy i wykorzystania twórczej mocy wyobraźni. Zatem do dzieła, czas na wielkie emocje!

W prostocie tkwi siła - to przysłowie idealnie pasuje do tej gry. Jej zasady są łatwe a radość, jaką daje zabawa, jest nieoceniona. Gracz, widząc rysunki na kartach, musi powiedzieć, z czym mu się one kojarzą. Musi podać słowo, które ma na końcu języka. I nie może przy tym zwlekać. Szybkość ma tutaj duże znaczenie. Im prędzej to zrobi, tym lepiej - jego zadaniem jest wyprzedzić rywali. Zaletą jest też to, że każdy rysunek może kojarzyć się z więcej niż jedną rzeczą. To zaiste daje szerokie pole do twórczych popisów!

Jest też i coś więcej! Przygotowanych zostało kilka wariantów rozgrywki, dzięki którym jest okazja do rozwijania umiejętności głoskowania i rymowania. No i będzie przy tym też dużo śmiechu. Tak wyśmienitej zabawy nie można przegapić. Dlatego czas wyciągnąć karty i zacząć kreatywną przygodę wypełnioną humorem!

Podarujcie dzieciom tę grę, a zapewnicie im dużo radości. Możecie również przyłączyć się do rozgrywki i przekonać się, czy dorównacie pociechom. Mimo to niezależnie od tego, kto wygra, można spodziewać się jednego - mnóstwa śmiechu!

Gra okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, zdobywając w USA "Nagrodę Rodziców" w 2018 roku. Zapewnia ona dobrą zabawę i jednocześnie rozwija refleks, umiejętność szybkiego kojarzenia i dobierania odpowiednich słów.

Niech twórcza moc towarzyszy wszystkim dzieciom podczas ekscytującej rozgrywki!

Więcej informacji
SKU 5902719477508
Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Autor Innes A.
Data Wydania 2021
Oprawa Pudełko
Format 135 x 189
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Na końcu języka. Junior
Twoja ocena