Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

My Matura Success Pre-Intermediate + MP3 CD. Podręcznik Wieloletni

W magazynie
SKU
9788378823193
SKU 9788378823193
Wydawnictwo Pearson
Autor S. McKinlay, B. Hastings, B. Trapnell
Data Wydania 2015
Nr dop. MEN 691/2/2014/2014
Oprawa Inna
Komunikat specjalny sap_synch
Nasza cena 67,12 zł Normalna cena 83,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Podręcznik wieloletni My Matura Success Pre-Intermediate przeznaczony jest dla początkujących uczniów rozpoczynających przygodę z językiem angielskim. (poziom A2). Uzupełnieniem nauki są ćwiczenia do wersji wieloletniej My Matura Success Pre-Intermediate.


Matura Success

Bestsellerowy kurs dla szkół ponadgimnazjalnych. Inspirujące teksty, zdjęcia oraz filmy zostały dobrane w taki sposób, aby każdy licealista mógł identyfikować się z poruszanymi w podręczniku zagadnieniami.

Przygotuj się rzetelnie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego z serią My Matura Success. Seria zawiera strategie maturalne oraz banki funkcji języka, które w praktyczny sposób wspierają przyszłych maturzystów. Duża ilość nagrań i ćwiczeń z kolei pozwoli na doskonalenie rozumienia ze słuchu a lekcje Writing w formacie egzaminacyjnym doskonale przygotują do egzaminu dojrzewania. W trakcie trwania kursu uczeń będzie miał możliwość dokładnego powtórzenia materiału.

Seria My Matura Success umożliwia przyjemną i skuteczną naukę języka. Podręczniki zostały skonstruowane tak by teksty oraz nagrania odzwierciedlały rzeczywiste zainteresowania nastolatków. Teksty zostały dodatkowo okraszone dużą dawką humoru, która sprzyja dobrej atmosferze i zachęca uczniów do czynnego udziału w zajęciach. Dzięki sekcjom takim jak Train Your Brain i Mind the Trap uczniowie uczą się jakich błędów nie popełniać i utrwalają właściwe wzorce wypowiedzi.


Pozostałe publikacje z serii:

Więcej informacji
SKU 9788378823193
Wydawnictwo Pearson
Autor S. McKinlay, B. Hastings, B. Trapnell
Data Wydania 2015
Nr dop. MEN 691/2/2014/2014
Oprawa Inna
Komunikat specjalny sap_synch
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:My Matura Success Pre-Intermediate + MP3 CD. Podręcznik Wieloletni
Twoja ocena