Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

My Matura Success Intermediate. Ćwiczenia + CD

W magazynie
SKU
9788378821663
SKU 9788378821663
Wydawnictwo Pearson
Autor praca zbiorowa
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Format 210 x 295
Nasza cena 51,58 zł Normalna cena 62,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Ćwiczenia Matura Success Intermediate stanowią integralny element nauki języka angielskiego z podręcznikiem Matura Success Intermediate. Zestaw ćwiczeń przeznaczony jest dla uczniów posługujących się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym.

W związku ze zmianami w egzaminie maturalnym obowiązującym od 2015 roku, wszystkie sekcje maturalne w nowym wydaniu My Matura Success Pre-Intermediate i Intermediate zostały uaktualnione i zawierają:

  • wskazówki maturalne pomocne na nowym egzaminie,
  • typy zadań, które obowiązują na maturze od 2015 roku,
  • modelowe wypowiedzi oraz język przydatny w tworzeniu wypowiedzi w nowych formach, takich jak wpis na blogu czy rozprawka.


Matura Success

Bestsellerowy kurs dla szkół ponadgimnazjalnych. Inspirujące teksty, zdjęcia oraz filmy zostały dobrane w taki sposób, aby każdy licealista mógł identyfikować się z poruszanymi w podręczniku zagadnieniami.

Przygotuj się rzetelnie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego z serią My Matura Success. Seria zawiera strategie maturalne oraz banki funkcji języka, które w praktyczny sposób wspierają przyszłych maturzystów. Duża ilość nagrań i ćwiczeń z kolei pozwoli na doskonalenie rozumienia ze słuchu a lekcje Writing w formacie egzaminacyjnym doskonale przygotują do egzaminu dojrzewania. W trakcie trwania kursu uczeń będzie miał możliwość dokładnego powtórzenia materiału.

Seria My Matura Success umożliwia przyjemną i skuteczną naukę języka. Podręczniki zostały skonstruowane tak by teksty oraz nagrania odzwierciedlały rzeczywiste zainteresowania nastolatków. Teksty zostały dodatkowo okraszone dużą dawką humoru, która sprzyja dobrej atmosferze i zachęca uczniów do czynnego udziału w zajęciach. Dzięki sekcjom takim jak Train Your Brain i Mind the Trap uczniowie uczą się jakich błędów nie popełniać i utrwalają właściwe wzorce wypowiedzi.


Pozostałe publikacje z serii:

Więcej informacji
SKU 9788378821663
Wydawnictwo Pearson
Autor praca zbiorowa
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Format 210 x 295
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:My Matura Success Intermediate. Ćwiczenia + CD
Twoja ocena