Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Motive Deutsch NEU 2. Podręcznik + CD. Kurs Dla Kontynuujących Naukę. Zakres Podststawowy i Rozszerzony

W magazynie
SKU
9788302156014
SKU 9788302156014
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Alina Dorota Jarząbek, Danuta Koper
Rok Wydania 2016
Nr dop. MEN 683/2/2014/2015
Oprawa Miękka
Nasza cena 41,36 zł Normalna cena 51,70 zł
Cykl „Motive – Deutsch Neu” składa się z czterech części, jest przeznaczony dla uczniów kontynuujących naukę języka niemieckiego po gimnazjum zarówno w zakresie podstawowym, jak i w zakresie rozszerzonym. Uczniowie kontynuujący naukę w zakresie podstawowym pracują z częściami: 1., 2. i 3, a uczniowie kontynuujący naukę w zakresie rozszerzonym – z częściami: 2., 3. i 4.
 
Podręcznik Motive – Deutsch Neu 2 obejmuje następujące zakresy tematyczne ujęte w 5 rozdziałach: Landschaften und Orte, Menschen und Beziehungen, Aussehen und Trends, Körper und Geist oraz Extras – Feste und Traditionen.
 
Każdy rozdział zawiera ciekawe i różnorodne teksty, materiał do samooceny (Zwischenschritt), listę słownictwa do aktywnego opanowania i sprawdzian. Każdemu rozdziałowi podręcznika odpowiada materiał w zeszycie ćwiczeń z pomysłowymi zadaniami utrwalającymi umiejętności językowe. Polecenia w zadaniach dla uczniów kontynuujących naukę oznaczono zielonym kolorem. Wszystkie zadania maturalne oznaczone piktogramem T (Trening sprawności językowych) zostały zaktualizowane zgodnie z wymaganiami opublikowanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w Informatorze o egzaminie maturalnym z języka niemieckiego od roku 2014/2015.
 
Podręcznik wpisany do wykazu podręczników MEN dopuszczonych do użytku szkolnego, przeznaczonych do kształcenia ogólnego, dostosowanych do wieloletniego użytku (na podstawie art. 22ao Ustawy z dn. 7 września 1991 o systemie oświaty).
 
Podręcznik zawiera również:
 
  • lekcje kulturoznawcze,
  • zestawienie przydatnych zwrotów,
  • ćwiczenia fonetyczne,
  • zadania projektowe,
  • zestaw zadań przygotowujących do egzaminu ustnego,
  • przykładowy arkusz maturalny na poziomie podstawowym
  • podręczny słowniczek niemiecko-polski obejmujący słownictwo prezentowane w podręczniku.
 
Więcej informacji
SKU 9788302156014
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Alina Dorota Jarząbek, Danuta Koper
Rok Wydania 2016
Nr dop. MEN 683/2/2014/2015
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Motive Deutsch NEU 2. Podręcznik + CD. Kurs Dla Kontynuujących Naukę. Zakres Podststawowy i Rozszerzony
Twoja ocena