Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Montaż oraz Instalowanie Układów i Urządzeń Elektronicznych. Kwalifikacja EE.03 Część 2. Podręcznik do Nauki Zawodów Elektronik i Technik Elektronik

W magazynie
SKU
9788302173561
SKU 9788302173561
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Piotr Golonko
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 248
Komunikat specjalny sap_synch
Nasza cena 43,90 zł Normalna cena 52,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodach elektronik i technik elektronik z zakresu kwalifikacji EE.03 (Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych).

Podręcznik poświęcony zagadnieniom wykonywania instalacji wraz z montażem urządzeń elektronicznych. Autor omówił w nim, jak należy przygotowywać przewody i wyznaczać ich trasy do instalowanych urządzeń elektronicznych. Opisał sposoby wykonywania instalacji natynkowych i podtynkowych oraz połączeń mechanicznych i elektrycznych instalowanych urządzeń. Zaprezentował również wiedzę dotyczącą uruchamiania instalacji urządzeń elektronicznych oraz lokalizowania i usuwania usterek.

Liczne rysunki i zdjęcia ułatwią uczniowi zrozumienie opisanych treści.

Podręcznik jest dostosowany językowo i merytorycznie do wieku odbiorcy. Zawiera podstawową terminologię techniczną stosowaną w branży oraz wykaz najważniejszych terminów i pojęć technicznych w językach polskim angielskim i niemieckim.
Więcej informacji
SKU 9788302173561
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor Piotr Golonko
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Ilość stron 248
Komunikat specjalny sap_synch
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Montaż oraz Instalowanie Układów i Urządzeń Elektronicznych. Kwalifikacja EE.03 Część 2. Podręcznik do Nauki Zawodów Elektronik i Technik Elektronik
Twoja ocena