Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Miłość na wakacjach Love Takes a Holiday wersja angielsko - polska

W magazynie
SKU
9788374768955
SKU 9788374768955
Wydawnictwo Langenscheidt
Autor Tina Zang
Rok Wydania 2010
Oprawa Miękka
Ilość stron 168
Format 11X18 CM
Nasza cena 11,92 zł Normalna cena 14,90 zł

Słońce, gorący piasek Teneryfy i luksusowa willa, w której Emi spędza wakacje z rodzicami, bratem i przyjaciółmi z Anglii. Trudno o lepszą scenerię dla letniej miłości... Problem w tym, że Emi bardziej niż miłością, zainteresowana jest... pingwinami. A może tylko sobie to wmawia? Kto jeszcze zakocha się tego lata?

Miłość na wakacjach. Love Takes a Holiday to kolejna książka z dedykowanej nastolatkom serii GIRLS in LOVE. To doskonała propozycja dla dziewczyn w każdym wieku. Spodoba się nie tylko zakochanym, ale i tym, którym miłość kojarzy się ze stanem daleko posuniętej niepoczytalności... Miłość na wakacjach jest powieścią, od której nie sposób się oderwać. Barwni bohaterowie z krwi i kości oraz ciekawe dialogi pełne ciepłego humoru sprawiają, że czytając książkę, całkowicie zapominamy o świecie.

Pasjonująca historia to jednak nie wszystko. Czytając powieść, możemy bezboleśnie powtórzyć język angielski. Angielskie wyrazy, zwroty i zdania zostały naturalnie wplecione w akcję książki, a wygodne słowniczki, zamieszczone niemal na każdej stronie, pomogą tłumaczyć nowe słówka, nie odrywając się ani na chwilę od lektury!

Więcej informacji
SKU 9788374768955
Wydawnictwo Langenscheidt
Autor Tina Zang
Rok Wydania 2010
Oprawa Miękka
Ilość stron 168
Format 11X18 CM
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Miłość na wakacjach Love Takes a Holiday wersja angielsko - polska
Twoja ocena