Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Mi Primer Diccionario Ilustrado de Espanol - La Casa

W magazynie
SKU
9788881488292
SKU 9788881488292
Wydawnictwo Eli
Data Wydania 2002
Oprawa Miękka
Ilość stron 16
Format 210 x 297
Nasza cena 19,82 zł Normalna cena 23,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Mi primer diccionario ilustrado de español - La casa - słownik obrazkowy z kolekcji Mi primer diccionario ilustrado de español - pega, juega & aprende przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

Zakres słownictwa: dom

Poziom trudności: A0-A1

Słownik umożliwia dziecku opanowanie podstawowego słownictwa języka hiszpańskiego (około 100 wyrazów) o tematyce związanej z domem. Prezentowane tematy skonstruowane są wokół dwójki sympatycznych dzieci i ich małego kotka, którzy zachęcają dzieci do wspólnego poznawania hiszpańskich słówek w miłej i przyjacielskiej atmosferze.

Aktywną zabawę ze słownikiem umożliwiają dołączone do słownika naklejki z rysunkami oraz nazwami przedmiotów, za pomocą których dziecko ma za zadanie uzupełnić puste pola znajdujące się w poszczególnych rozdziałach. Ponadto w każdym rozdziale znajduje się prosta zagadka stymulująca spostrzegawczość dziecka oraz fragment rysunku, który celowo nie został pokolorowany, i który dziecko może pokolorować w dowolny sposób, lub według wskazówek zawartych w poleceniu.

Słownik obrazkowy Mi primer diccionario ilustrado de español - De vacaciones ułatwia dziecku skuteczne zapamiętywanie słówek i wykorzystanie ich w różnych sytuacjach komunikacyjnych dnia codziennego, a ponadto sprzyja nauce języka w sympatycznej i bezstresowej atmosferze oraz może służyć jako uzupełnienie dowolnego kursu nauczania języka hiszpańskiego.

Słownik charakteryzuje się starannym wykonaniem oraz indywidualną i przyjazną szatą graficzną.
Więcej informacji
SKU 9788881488292
Wydawnictwo Eli
Data Wydania 2002
Oprawa Miękka
Ilość stron 16
Format 210 x 297
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mi Primer Diccionario Ilustrado de Espanol - La Casa
Twoja ocena