Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Menschen B1/2 Interaktywny Pakiet Nauczyciela

W magazynie
SKU
9783192619038
SKU 9783192619038
Wydawnictwo Hueber
Data Wydania 2014
Oprawa Inna
Format 136 x 193
Nasza cena 117,31 zł Normalna cena 138,01 zł

Edycja sześciotomowa kursu – materiał każdego poziomu nauczania obejmują dwa tomy kursu. Seria przeznaczona dla osób dorosłych, zaczynających naukę języka niemieckiego. Menschen w praktyczny sposób wykorzystuje zagadnienia neurodydaktyki, jest alternatywą dla schematycznych zadań utrwalających struktury gramatyczne. Każda lekcja rozpoczyna się opisem interesującej sytuacji – czasami połączonej z tekstem do słuchania – która wprowadza do tematu lekcji, rozbudza emocje i zainteresowanie. Słownictwo, struktury i idiomy uczniowie poznają w autentycznych tekstach do słuchania i czytania. Nowe słownictwo prezentowane jest dodatkowo w postaci słownika obrazkowego, co ułatwia wzrokowcom zapamiętywanie.

 

Tabelaryczna prezentacja gramatyki pozwala łatwiej i lepiej zrozumieć zagadnienia gramatyczne. Kurs proponuje dla ucznia, jako materiał uzupełniający nie tylko interaktywne zadania na komputer, ale także filmy DVD do samodzielnej pracy w domu. Medienpaket Zawiera filmy DVD o tematyce krajo- i kulturoznawczej do sekcji Film-Stationen, przeznaczone do wspólnej pracy uczniów z nauczycielem na zajęciach oraz nagrania audio na płytach CD.

 

Interaktywny pakiet nauczyciela To kompletny materiał niezbędny dla Państwa do prowadzenia zajęć przygotowany na tablicę interaktywną, a w nim: książka ucznia, książka nauczyciela i nagrania audio. Oprogramowanie tablicy interaktywnej Jest wygodnym narzędziem prezentacji materiału wizualnego oraz nagrań audio, daje uczestnikom kursu możliwość wykonywania ćwiczeń na forum grupy. Nowoczesna forma pracy zachęca dorosłych uczniów do aktywności na zajęciach. Materiał dodatkowy na platformie Moodle Zawiera nagrania audio i filmiki wraz z zadaniami sprawdzającymi ich rozumienie, dodatkowe teksty do czytania z ćwiczeniami, pomysły na prace pisemne. Jasna konstrukcja, zgodna z progresją kursu ułatwia korzystanie z serwisu. Osoby odwiedzające stronę Menschen na http://moodle.hueber.de/moodle/ mogą również rozmawiać i wymieniać poglądy na chatcie.

Więcej informacji
SKU 9783192619038
Wydawnictwo Hueber
Data Wydania 2014
Oprawa Inna
Format 136 x 193
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Menschen B1/2 Interaktywny Pakiet Nauczyciela
Twoja ocena