Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Trening Przed Maturą. Biologia. Zbiór Ćwiczeń. Pakiety Zadań. Testy

W magazynie
SKU
9788372673534
SKU 9788372673534
Wydawnictwo Wydawnictwo Szkolne Omega
Autor Barbara Bukała
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Nasza cena 34,20 zł Normalna cena 38,00 zł
Książka "Zbiór ćwiczeń z biologii" przeznaczona jest przede wszystkim dla licealistów zamierzających zdawać biologię na maturze. Mogą z niej również korzystać uczniowie, którzy chcą powtórzyć materiał przerabiany w szkole.

W Części I — Pakiety przedstawiono 33 pakiety zadań, które zostały opracowane przez Barbarę Bukałę, doświadczonego pedagoga, nauczycielkę 134 finalistów i 41 laureatów Olimpiady Biologicznej, a także reprezentantów Polski na Międzynarodowej Olimpiadzie Biologicznej. Rozwiązując zadania, licealista formułuje hipotezy, analizuje i interpretuje wyniki obserwacji oraz doświadczeń; odkrywa zależności między budową a funkcją układów i narządów w organizmach, postrzega funkcjonowanie organizmu jako integralnej całości.

Część II — Testy zawiera kompleksowo i wszechstronnie opracowane zestawy zadań testowych z biologii.

Testy jako narzędzie sprawdzania i oceniania osiągnięć uczniów są powszechnie stosowane, przede wszystkim podczas egzaminów maturalnych i wstępnych na wyższe uczelnie. Rozwiązywanie testów to ćwiczenie niezwykle pożyteczne z dwóch względów: po pierwsze, pozwala nabyć umiejętność posługiwania się nimi, po drugie zaś jest bardzo dobrym sposobem sprawdzenia powtarzanego materiału.
Więcej informacji
SKU 9788372673534
Wydawnictwo Wydawnictwo Szkolne Omega
Autor Barbara Bukała
Data Wydania 2014
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Trening Przed Maturą. Biologia. Zbiór Ćwiczeń. Pakiety Zadań. Testy
Twoja ocena