Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Matura Focus 3. Podręcznik Wieloletni Matura Focus 3. Podręcznik Wieloletni

W magazynie
SKU
9788378823131
SKU 9788378823131
Wydawnictwo Pearson
Autor praca zbiorowa
Data Wydania 2015
Nr dop. MEN 672/3/2014/2015
Oprawa Miękka
Ilość stron 144
Nasza cena 74,68 zł Normalna cena 88,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Matura Focus 3 to podręcznik wieloletni do nauki języka angielskiego w szkołach ponadpodstawowych. Jako integralny komponent kursu polecamy też: Ćwiczenia do wersji wieloletniej Matura Focus 3.


Matura Focus

Pierwsza seria dla szkół ponadpodstawowych zintegrowana z bestsellerowymi Repetytoriami Longmana dla jeszcze lepszego przygotowania do egzaminu. Matura Focus dba o potrzeby uczniów słabszych oraz buduje poprawność językową, potrzebną na egzaminie i w codziennej komunikacji.

Książka ucznia (Student Book) to poukładany i systematyczny program, który skupia się na każdej umiejętności. Zawiera 8 rozdziałów tematycznych po 8 lekcji każdy – dokładnie taka ilość materiału, którą można zrealizować w jeden rok szkolny.

Każdemu rozdziałowi towarzyszy lista słów oraz zestaw dodatkowych ćwiczeń w zeszycie Word Store. Odnośniki do Word Store znajdują się także w lekcjach skillowych, bo nauka czytania czy słuchania to doskonała okazja do poznania nowych słówek.

Ramki Show what you know na początku rozdziału pomagają przywołać słowa, które uczniowie już znają.

W klasie zawsze są uczniowie, którzy potrzebują dodatkowych wyjaśnień gramatyki. W Matura Focus znajdą je na stronach Grammar reference and practice na końcu książki, a obok nich także ćwiczenia sprawdzające znajomość konkretnych zagadnień.

Zadania w typie egzaminacyjnym oznaczyliśmy ramką Exam Focus. Podsumowaniem są też dwie strony z zadaniami maturalnymi po każdym rozdziale, które wykorzystują język z lekcji i dają możliwość sprawdzenia się.

Zeszyt Word Stote wklejony na końcu książki ucznia to bank słownictwa, który będzie wymarzoną pomocą przed egzaminem. Zawiera:

  • Dwie strony ćwiczeń leksykalnych do każdego rozdziału,
  • Listy wyrażeń przyimkowych i czasowników frazalnych potrzebnych na maturze,
  • Przypomnienie zasad słowotwórstwa, zaimków, liczebników oraz czasowników nieregularnych.


Inne części kursu wieloletniego Matura Focus:

Więcej informacji
SKU 9788378823131
Wydawnictwo Pearson
Autor praca zbiorowa
Data Wydania 2015
Nr dop. MEN 672/3/2014/2015
Oprawa Miękka
Ilość stron 144