Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Matematyka na Planszy. Zestaw 22 Gier dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych i Klas 7-8 Szkoły Podstawowej

W magazynie
SKU
9788365587220
SKU 9788365587220
Wydawnictwo Nowik
Autor Anna Płońska
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 102
Format 210 x 290
Kategoria Dla nauczyciela / Inne
Nasza cena 59,50 zł Normalna cena 70,00 zł
Zawarte w zestawie propozycje gier dydaktycznych pomogą Państwu uatrakcyjnić lekcje matematyki oraz zajęcia dodatkowe rozwijające zainteresowania uczniów. Do każdej gry dołączone są ogólne informacje na temat treści pojawiających się w poleceniach oraz krótki opis typu zadań i umiejętności, które są kształcone podczas rozgrywki. Zadania i polecenia są tak dobrane, że nie wymagają od uczniów wykonywania skomplikowanych rachunków i operacji myślowych, większość można rozwiązać w pamięci.

Zabawy można w dowolny sposób modyfikować i dostosowywać do potrzeb lekcji. Gry dydaktyczne wdrażają młodego człowieka do uczciwej rywalizacji w codziennym życiu. Pomysły niektórych gier zaczerpnięty jest ze znanych gier, mających już swoją historię i tradycje (Domino) oraz prostych, ale popularnych gier karcia­nych dla dzieci (Wojna, Piotruś).

Zasady jednak zostały zmodyfikowane w taki sposób, aby wprowadzić element strategiczny i ograniczyć czynnik loteryjności. Gry prezentowane w tej książce wykorzystują wiadomości z różnych działów matematyki oraz zróżnicowane umiejętności matematyczne.

Matematyka na planszy to doskonały, dobrze przemyślany, opracowany przez doświadczonego pedagoga zestaw 22 gotowych gier dydaktycznych na poziom szkoły ponadpodstawowej ale także klas 7-8 szkoły podstawowej.

W zestawie znajdziecie starannie wykonane 12 plansz do gry, 74 arkusze kart do wycięcia oraz doskonale opracowany poradnik z instrukcjami jak przeprowadzić wszystkie 22 gry.

Całość opakowana jest w teczkę aby można było po zabawie przechowywać karty włożone w np. koszulkach.
Więcej informacji
SKU 9788365587220
Wydawnictwo Nowik
Autor Anna Płońska
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 102
Format 210 x 290
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Matematyka na Planszy. Zestaw 22 Gier dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych i Klas 7-8 Szkoły Podstawowej
Twoja ocena