Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

MATeMAtyka 3. Liceum i technikum. Zbiór zadań. Zakres podstawowy

W magazynie
SKU
9788326742002
SKU 9788326742002
Wydawnictwo Nowa Era
Autor Jerzy Janowicz
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Ilość stron 320
Format 170 x 240
Nasza cena 34,44 zł Normalna cena 41,50 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Seria „MATeMAtyka” w spójny i przystępny sposób wprowadza uczniów w zagadnienia matematyczne, a krótkie i celnie opracowane tematy dobrze wyznaczają rytm pracy w szkole. Bogactwo skorelowanych pomocy dydaktycznych pozwala na przeprowadzanie ciekawych lekcji, a jednocześnie umożliwia efektywną pracę w domu oraz przygotowywanie się do obowiązkowego egzaminu maturalnego.
„Zbiór zadań” dla zakresu rozszerzonego skorelowany z podręcznikiem jest jego doskonałym uzupełnieniem. Zawiera duży wybór zadań (w tym zadań trudnych dla uczniów zainteresowanych matematyką) pisanych przez różnych autorów i sformułowanych inaczej niż w podręczniku, co umożliwia głębsze zrozumienie zagadnień, których dotyczą.
- Zwięzła porcja teorii przed każdym działem pozwala na szybkie przypomnienie wiadomości.

- Zadania różnych typów i różnie sformułowane – ćwiczeniowe (z wieloma podpunktami), otwarte i zamknięte, wymagające uzasadnienia – sprzyjają skutecznemu opanowaniu materiału i głębszemu zrozumieniu zagadnień, których dotyczą.

- Uporządkowanie zadań według trzech stopni trudności ułatwia dobór odpowiednich zadań, a oznaczenie żółtym paskiem treści z zakresu rozszerzonego umożliwia świadome przygotowanie do egzaminu.

- Zestawy zadań powtórzeniowych po każdym dziale pozwalają na ćwiczenie umiejętności matematycznych i gruntowne przygotowanie się do sprawdzianu.

- Zadania typu maturalnego oraz zadania CKE z matur pozwalają sprawdzać umiejętności i systematycznie oswajają z formą egzaminu.
Więcej informacji
SKU 9788326742002
Wydawnictwo Nowa Era
Autor Jerzy Janowicz
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Ilość stron 320
Format 170 x 240