Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Marketing. Wydawnictwo Rebis

W magazynie
SKU
9788381885225
SKU 9788381885225
Wydawnictwo Rebis
Autor Philip Kotler
Data Wydania 2022
Oprawa Miękka
Ilość stron 848
Format 216 x 276
Nasza cena 93,12 zł Normalna cena 139,00 zł
"Marketing": podręcznik na miarę XXI wieku. Książka nazywana "biblią marketingu".

Pierwsze dekady XXI wieku to czas ekspansywnej produkcji, a nawet nadprodukcji wszelkiego typu dóbr i usług. To również czas nawracających co kilka lat, choć mających rozmaite przyczyny, kryzysów ekonomicznych. W tej mnogości ekonomicznych i pozaekonomicznych czynników zarządzanie przedsiębiorstwem i promocja produktu stają się ogromnym wyzwaniem. Niemniej jednak pewne podstawowe prawa pozostają niezmienne.

Z ogromną przyjemnością prezentujemy zatem wszechstronne kompendium wiedzy z zakresu marketingu. To podręcznik, dzięki któremu podstawowe oraz te bardziej złożone prawa i zjawiska związane z zarządzaniem i działaniami marketingowymi przestają być zagadką. Treść książki obejmuje:

budowanie strategii i planów marketingowych,
prowadzenie oraz analizę wyników trafnych badań,
zasady dotyczące mierzenia efektywności działań,
budowanie więzi z klientem,
tworzenie silnej marki,
analizę działań rynkowych,
komunikowanie wartości,
strategie długoterminowego wzrostu.
Niniejsze wydanie bestsellerowego podręcznika Kotlera, którego współautorem jest Kevin Lane Keller, zostało opracowane na podstawie edycji amerykańskiej z 2011 roku. To najnowsze polskie wydanie, zmienione i uzupełnione o wyniki najnowszych prac. Książka nie bez powodu nazywana biblią marketingu, od wielu lat używana jest zarówno przez wykwalifikowanych specjalistów, jak i studentów marketingu i zarządzania na całym świecie.

O autorze

Philip Kotler to amerykański ekonomista, jeden z największych światowych autorytetów w dziedzinie marketingu. Obecnie jest honorowym profesorem Katedry Marketingu Międzynarodowego w Kellogg School of Management na Northwestern University. Ma tytuły doktora honoris causa wielu prestiżowych uczelni ekonomicznych. Jest autorem licznych artykułów i publikacji książkowych poświęconych zarządzaniu.
Więcej informacji
SKU 9788381885225
Wydawnictwo Rebis
Autor Philip Kotler
Data Wydania 2022
Oprawa Miękka
Ilość stron 848
Format 216 x 276