Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Marketing and Business Development 7. English for Construction Managers and Engineers

W magazynie
SKU
9788375610345
SKU 9788375610345
Wydawnictwo Poltext
Autor praca zbiorowa
Data Wydania 2009
Oprawa Miękka
Ilość stron 152
Format 165 x 235
Nasza cena 36,04 zł Normalna cena 45,05 zł
Siódmy z ośmiu tomów podręczników do nauki fachowego języka angielskiego dla studentów uczelni technicznych, inżynierów, projektantów, konstruktorów i menedżerów budowlanych obejmuje słownictwo związane głównie z problematyką rozwoju firm, które prowadzą działalność budowlaną i inwestycyjną. Zawiera terminologię dotyczącą analizy rynku, metod i technik marketingu, promocji i sprzedaży realizowanych projektów, a zwłaszcza mieszkań, obiektów biurowych i handlowych, a także zawierania umów wstępnych i właściwych.

Seria ENGLISH FOR CONSTRUCTION MANAGERS AND ENGINEERS wychodzi naprzeciw potrzebom szerokiego grona osób zajmujących się zarządzaniem w obszarach budownictwa, infrastruktury i ochrony środowiska, w tym projektami finansowanymi ze środków Unii Europejskiej. Układ treści podręczników jest dostosowany do problemów pojawiających się w całym cyklu procesu inwestycyjnego – od przygotowania założeń projektowych, dokumentacji projektowej, przetargów i umów poprzez realizację projektów, kontrolę jakości, analizę kosztów, na odbiorach i rozliczeniach projektów kończąc. Podręczniki zostały opracowane według najnowocześniejszych metodologii nauczania języków obcych, a ich przyswajanie jest wspomagane poprzez odpowiedni układ ćwiczeń i nagrań. Poszczególne tomy uwzględniają praktyczne zagadnienia występujące podczas współpracy z zagranicznymi inwestorami lub przedsiębiorcami.

Podręcznik uzyskał prestiżową europejską nagrodę „European Language Label” dla najlepszego produktu do nauki języków obcych w obszarze biznesu.
Więcej informacji
SKU 9788375610345
Wydawnictwo Poltext
Autor praca zbiorowa
Data Wydania 2009
Oprawa Miękka
Ilość stron 152
Format 165 x 235
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Marketing and Business Development 7. English for Construction Managers and Engineers
Twoja ocena