Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Macmillan English Grammar in Context Advanced. Książka Bez Klucza + CD

W magazynie
SKU
9781405071482
SKU 9781405071482
Wydawnictwo Macmillan
Autor Michael Vince
Data Wydania 2008
Oprawa Inna
Nasza cena 72,47 zł Normalna cena 88,50 zł
Niezwykła, trzypoziomowa seria podręczników do gramatyki, która sprawia, że nauka staje się ciekawa i wciągająca. Struktury gramatyczne są wprowadzane i ćwiczone w kontekstach zaczerpniętych z różnych dziedzin nauki, w tym: historii, geografii, literatury, fizyki czy nauk społecznych, a reguły gramatyczne poparto przykładami użycia w języku codziennym, co ułatwia zapamiętywanie i przyswajanie nowych informacji. Seria konsekwentnie realizuje założenia CLIL, dzięki czemu stanowi nieocenioną pomoc w przygotowaniu do matury na poziomie rozszerzonym i matury międzynarodowej oraz dla osób planujących studiować za granicą. Do każdej książki dołączona jest płyta CD-ROM, zawierająca ćwiczenia interaktywne, które wspomagają utrwalanie nowego materiału. Macmillan English Grammar in Context jest szczególnie polecana dla szkół z wykładowym językiem angielskim oraz dla klas o profilu językowym ze zwiększoną liczbą godzin języka angielskiego.
 
Warto wiedzieć:
 
  • Przykłady zdań ilustrujących użycie reguł gramatycznych zostały zaczerpnięte z Macmillan Curriculum Corpus, który wykorzystano również przy tworzeniu Macmillan School Dictionary.
  • Przejrzysta struktura każdego rozdziału – jedna strona klarownych wyjaśnień popartych przykładami i trzy strony ćwiczeń w praktycznym kontekście – usprawnia korzystanie z publikacji.
  • Seria kładzie szczególny nacisk na zagadnienia ułatwiające używanie języka w sposób naturalny , takie jak przyimki i związki frazeologiczne.
  • Wersje z kluczem i bez klucza zapewniają możliwość pracy samodzielnej lub w grupie.
Więcej informacji
SKU 9781405071482
Wydawnictwo Macmillan
Autor Michael Vince
Data Wydania 2008
Oprawa Inna
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Macmillan English Grammar in Context Advanced. Książka Bez Klucza + CD
Twoja ocena