Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Longman Repetytorium Maturalne. Język Angielski. Poziom Rozszerzony + Testy + kod (interactive eBook)

W magazynie
SKU
9788378828495
SKU 9788378828495
Wydawnictwo Pearson
Autor M. Umińska, B. Hastings, D. Chandler
Rok Wydania 2020
Nr dop. MEN 843/2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 271
Nasza cena 75,92 zł Normalna cena 94,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Repetytorium maturalne:

  • podział na część referencyjną, tematyczną i gramatyczną,
  • treningi maturalne przygotowujące do rozwiązywania zadań egzaminacyjnych,
  • tematyczne listy słów z transkrypcją, nagrane w formacie MP3,
  • lekcje o kulturze krajów anglojęzycznych,

PLUS Testy maturalne, czyli specjalny dodatek egzaminacyjny, zawierający 6 pełnych arkuszy maturalnych:

  • 3 arkusze na poziomie podstawowym,
  • 3 arkusze na poziomie rozszerzonym.

PLUS dostęp do interaktywnej wersji Repetytorium online na platformie edesk.pearson.pl, która daje nauczycielowi możliwość śledzenia zaangażowania uczniów w wirtualnej klasie oraz ciekawe narzędzia motywujące młodzież do pracy zdalnej.


Kod dostępu wysyłany jest drogą mailową. Ważny jest przez 24 miesiące od daty aktywacji i należy go aktywować na jednym urządzeniu. Korzystanie z platform Pearson na innym urządzeniu jest możliwe, wystarczy zalogować się swoimi danymi na odpowiedniej stronie (np. edesk.pearson.pl lub english.com/login, zależnie od produktu).

Nauczyciel posiada automatyczny dostęp do Interactive eBook na edesk.pearson.pl , jeśli korzysta z aplikacji ePanel i ma przyznany dostęp do tego kursu. Logowanie jest możliwe na stronie edesk.pearson.pl z użyciem tych samych danych co do ePanelu oraz na www.pearson.pl.


Wymagania techniczne dla Interactive eBook:


Serwis edesk.pearson.pl działa poprawnie na większości urządzeń typu: tablety, smartfony, komputery stacjonarne, laptopy oraz tablice interaktywne i na monitorach dotykowych, na systemach Windows, Android oraz iOS. Do poprawnego działania zasobów edukacyjnych konieczne jest korzystanie z poniższych przeglądarek i systemów operacyjnych:

Przeglądarki: Google Chrome (od wersji 32, oraz wyższe wersje), Mozilla Firefox (od wersji 27, oraz wyższe wersje), Apple Safari (od wersji 8 wzwyż), Microsoft Edge

Systemy operacyjne: Microsoft Windows (wersje 7,8,8.1,10 i wyższe - minimum 2GB RAM), Apple Mac OSx (od wersji 10.8 i wyższe), Apple iOS (od wersji 7.1.2), Google Android (wersje 8, 9, 10 - 2GB RAM), Linux

Aby zapewnić poprawną pracę ćwiczeń polegających na przeciąganiu elementów i rysowaniu, w przypadku systemu Microsoft Windows niekiedy konieczne jest ręczne uaktywnienie funkcji dotykowych w przeglądarce. Więcej informacji na temat minimalnych wymagań sprzętowych na edesk.pearson.pl w zakładce Dokumentacja.

Więcej informacji
SKU 9788378828495
Wydawnictwo Pearson
Autor M. Umińska, B. Hastings, D. Chandler
Rok Wydania 2020
Nr dop. MEN 843/2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 271
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Longman Repetytorium Maturalne. Język Angielski. Poziom Rozszerzony + Testy + kod (interactive eBook)
Twoja ocena