Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Longman Repetytorium Maturalne. Język Angielski. Poziom Podstawowy + Testy + kod (interactive eBook)

W magazynie
SKU
9788378828488
SKU 9788378828488
Wydawnictwo Pearson
Autor H. Umińska, B. Hastings, D. Chandler, H. Mrozowska
Rok Wydania 2020
Nr dop. MEN 887/2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 352
Nasza cena 63,68 zł Normalna cena 84,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Longman repetytorium maturalne - poziom podstawowy:

Repetytorium maturalne Longman to jedna z najlepszych książek pozwalająca przygotować się do matury. Zawiera liczne zadania, które podczas rozwiązywania nakłaniają do ciężkiej pracy dającej efekty. Książka na poziomie podstawowym posiada podział na część referencyjną, tematyczną i gramatyczną:

 • Część referencyjna - zawiera listy przydatnych czasowników frazowych oraz wiele wskazówek, jak również zadania i odpowiedzi pomagające w tworzeniu wypowiedzi ustnych i pisemnych. Dodatkowo, część referencyjna zawiera przykłady oraz pełne zestawy zadań maturalnych przygotowujących do ustnego egzaminu maturalnego.
 • Część tematyczna - ćwiczenia ułożone tematycznie, rozszerzone o listy słów, testy maturalne i ćwiczenia ustne po każdym rozdziale. Szczególnie cenione są treści ułożone są w oparciu o układ maturalny.
 • Część gramatyczna - zawiera kompleksowo wyjaśnioną gramatykę w tabelach. Opatrzona w przykłady oraz ćwiczenia utrwalające jak również wiele zadań maturalnych świetnie przygotowujących do egzaminu dojrzałości.

Repetytorium maturalne dodatkowo zawiera:

 • Specjalną 62-stronicową sekcję rozwijającą umiejetności na poziomie rozszerzonym
 • Treningi i arkusze maturalne przygotowujące do rozwiązywania zadań egzaminacyjnych,
 • Tematyczne listy słów z transkrypcją, nagrane w formacie MP3,
 • Lekcje o kulturze krajów anglojęzycznych,

Podręcznik + nowe testy maturalne, czyli specjalny dodatek egzaminacyjny, zawierający 6 pełnych arkuszy maturalnych:

 • 3 arkusze na poziomie podstawowym,
 • 3 arkusze na poziomie rozszerzonym.

Materiały na poziomie rozszerzonym pozwalają dodatkowo rozwinąć wiedzę w zakresie trzech umiejętności:

 • słownictwa
 • środków językowych
 • pisania

Dodatkowo, w bestsellerowej edycji repetytorium maturalne zawiera dostęp do interaktywnej wersji online na platformie edesk.pearson.pl. Podręcznik online jest ułatwieniem dla nauczycieli, gdyż daje możliwość śledzenia zaangażowania uczniów w wirtualnej klasie i lepsze przygotowanie do matury. Co więcej, książka oferuje ciekawe zadania i narzędzia motywujące młodzież do nauki zdalnej i pracy.

Kod dostępu wysyłany jest drogą mailową. Ważny jest przez 24 miesiące od daty aktywacji i należy go aktywować na jednym urządzeniu. Korzystanie z platform Pearson na innym urządzeniu jest możliwe, wystarczy zalogować się swoimi danymi na odpowiedniej stronie (np. edesk.pearson.pl lub english.com/login, zależnie od produktu).

Nauczyciel posiada automatyczny dostęp do Interactive eBook na edesk.pearson.pl , jeśli korzysta z aplikacji ePanel i ma przyznany dostęp do tego kursu. Logowanie nauczycieli jest możliwe na stronie edesk.pearson.pl z użyciem tych samych danych co do ePanelu oraz na www.pearson.pl.

Wymagania techniczne dla Interactive eBook:

Serwis edesk.pearson.pl działa poprawnie na większości urządzeń typu: tablety, smartfony, komputery stacjonarne, laptopy oraz tablice interaktywne i na monitorach dotykowych, na systemach Windows, Android oraz iOS. Do poprawnego działania konta i zasobów edukacyjnych pearson konieczne jest korzystanie z poniższych przeglądarek i systemów operacyjnych:

Przeglądarki: Google Chrome (od wersji 32, oraz wyższe wersje), Mozilla Firefox (od wersji 27, oraz wyższe wersje), Apple Safari (od wersji 8 wzwyż), Microsoft Edge

Systemy operacyjne: Microsoft Windows (wersje 7,8,8.1,10 i wyższe - minimum 2GB RAM), Apple Mac OSx (od wersji 10.8 i wyższe), Apple iOS (od wersji 7.1.2), Google Android (wersje 8, 9, 10 - 2GB RAM), Linux

Aby zapewnić najwyższą jakość nauki, przygotowania maturalnego uczniów i poprawną pracę ćwiczeń polegających na przeciąganiu elementów i rysowaniu portalu pearson, w przypadku systemu Microsoft Windows niekiedy konieczne jest ręczne uaktywnienie funkcji dotykowych w przeglądarce. Więcej informacji na temat minimalnych wymagań sprzętowych na edesk.pearson.pl w zakładce Dokumentacja.

Więcej informacji
SKU 9788378828488
Wydawnictwo Pearson
Autor H. Umińska, B. Hastings, D. Chandler, H. Mrozowska
Rok Wydania 2020
Nr dop. MEN 887/2017
Oprawa Miękka
Ilość stron 352
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Longman Repetytorium Maturalne. Język Angielski. Poziom Podstawowy + Testy + kod (interactive eBook)
Twoja ocena