Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

LONGMAN Repetytorium Gimnazjalne English. Język Angielski. Poziom Podstawowy i Rozszerzony. Podręcznik + MP3 Online

W magazynie
SKU
9788376008929
SKU 9788376008929
Wydawnictwo Pearson
Autor Liz Kilbey, Marta Umińska, Beata Trapnell
Data Wydania 2015
Oprawa Miękka
Format 204 x 295
Nasza cena 23,98 zł Normalna cena 28,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Wydanie Repetytorium gimnazjalnego 2015 to ta sama sprawdzona metodyka i jeszcze więcej rozwiązań ułatwiających pracę ucznia i nauczyciela. Uaktualnione Repetytorium gimnazjalne z serii Longmana to kompleksowe przygotowanie do egzaminu w wygodnym układzie: część referencyjna, tematyczna i gramatyczna.

Podział materiału na poziom podstawowy i rozszerzony widoczny jest na każdej stronie oraz w oznaczonych kolorystycznie tematycznych listach słów.

Każda lekcja ćwiczy konkretną umiejętność w sprawdzonej sekwencji ćwiczeń:

  • - ćwiczenia wprowadzające - zawierają językową rozgrzewkę oraz przypomnienie języka potrzebnego w kolejnych zadaniach,
  • - trening egzaminacyjny - to zadania i wskazówki, które pozwolą uczniom wypracować sposób rozwiązywania określonego typu zadania,
  • - zadanie egzaminacyjne - jest zawsze zgodne z typami określonymi w Informatorze o egzaminie gimnazjalnym i jest punktem wyjścia do dalszej pracy nad językiem w formie ćwiczeń, dyskusji i projektów.  • - Wybierając Repetytorium do klasy trzeciej, otrzymujemy nie tylko solidne przygotowanie do egzaminu, ale także materiał na lekcje po nim. Lekcje po egzaminie zawierają ciekawe teksty, ćwiczenia rozszerzające wiedzę językową, a także różnorodne projekty, które nie pozwolą uczniom nudzić się aż do ostatnich chwil przed wakacjami.
  • - Z Repetytorium gimnazjalnym nawet przeprowadzenie dyktanda nie jest trudne. Wystarczy polecić uczniom otworzenie książki i puścić odpowiednie nagranie, a w sprawdzonej przez lata formie sprawdzana jest umiejętność poprawnej pisowni nowych słów z danego tematu.
  • - Po dwóch latach nauki niektóre zagadnienia gramatyczne nie sprawiają uczniom kłopotu, zaś inne wymagają gruntownej powtórki. Dlatego w każdym rozdziale tematycznym gramatyka realizowana jest w formie szybkich powtórek, a uczniowie, którzy potrzebują dodatkowych wyjaśnień w języku polskim i ćwiczeń znajdą je w osobnej części gramatycznej.
  • - Tłumaczenie zdań to popularny sposób nauki języka, praktykowany chyba w każdej szkole. Z Repetytorium z serii Longmana nie trzeba tracić czasu na przygotowania - wystarczy otworzyć książkę, a zdania na poziomie podstawowym i rozszerzonym (oznaczone *) są już gotowe.
  • - Mimo, że dla wielu praca z repetytorium to już powtórka sama w sobie, mózg nadal potrzebuje regularnie wracać do słów i zwrotów, aby je utrwalić na stałe. Dlatego po każdych dwóch rozdziałach w Repetytorium gimnazjalnym znajduje się dwustronicowe powtórzenie, a w nim: zadania na słownictwo, przypomnienie gramatyki w formie ćwiczeń, zadania egzaminacyjne z wykorzystaniem języka z obu rozdziałów na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Więcej informacji
SKU 9788376008929
Wydawnictwo Pearson
Autor Liz Kilbey, Marta Umińska, Beata Trapnell
Data Wydania 2015
Oprawa Miękka
Format 204 x 295