Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Die Welt von Gestern + audio online. Erwachsene ELI Lekturen. Poziom B1

W magazynie
SKU
9788853620583
SKU 9788853620583
Wydawnictwo Eli
Autor Stefan Zweig
Data Wydania 2016
Oprawa Inna
Ilość stron 128
Nasza cena 23,91 zł Normalna cena 29,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Die Welt von Gestern + CD audio - książka z kolekcji Erwachsene ELI Lektüren
 
 
Seria Erwachsene ELI Lektüren:
Erwachsene ELI Lektüren to czteropoziomowa seria książek proponująca oryginalne i ciekawe historie do czytania przeznaczone dla uczących się języka niemieckiego na następujących poziomach:
 
-Niveau 1 A1 (Start 1)
-Niveau 2 A2 (Start 2)
-Niveau 3 B1 (Zertifikat Deutsch - ZD)
-Niveau 4 B2 (Zertifikat B2)
 
Książka Die Welt von Gestern + CD audio:
Poziom zaawansowania 3 : B1
 
Treść:
Adaptacja autobiografii Stefana Zweiga Świat wczorajszy. Autor opowiada o swojej młodości spędzonej w Wiedniu i wspomina wspaniały świat bezpowrotnie zniszczony przez wojnę. 
 
 
Struktura:
Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Vor Dem Lesen zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki.
W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony.
Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja Aufgaben podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania.
W końcowej części książki znajduje się sześciostronicowa sekcja Zum Weiterlesen prezentująca ciekawe informacje związane z życiem i twórczością autora.
Książkę zamyka sekcja Selbstkontrolle sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Syllabus zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.
 
Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.
 
Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.
 
Książki z kolekcji Erwachsene ELI Lektüren charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i eleganckim wykonaniem.
 
Seria Erwachsene ELI Lektüren opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages).
Więcej informacji
SKU 9788853620583
Wydawnictwo Eli
Autor Stefan Zweig
Data Wydania 2016
Oprawa Inna
Ilość stron 128
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Die Welt von Gestern + audio online. Erwachsene ELI Lekturen. Poziom B1
Twoja ocena