Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Literowe Zabawianki Dla Przedszkolaków. Pakiet

W magazynie
SKU
9788363094416
SKU 9788363094416
Wydawnictwo Didasko
Autor Joanna Białobrzeska
Data Wydania 2015
Oprawa Miękka
Ilość stron 328
Nasza cena 84,60 zł Normalna cena 94,00 zł
Literowe zabawianki - Album (część 1 i 2)
 
W Literowych zabawiankach dzieci mają do wykonania rozmaite zadania, m.in. kolorują litery, wycinają obrazki i naklejają je w odpowiednich miejscach na kartach i planszach, analizują i układają historyjki obrazkowe, omawiają fotografie.
Litery zostały spersonifikowane, dzięki temu dzieci z łatwością się z nimi identyfikują i z radością uczestniczą w ich przygodach. Bawiąc się i kolorując litery, zapamiętują przy okazji ich kształt. Wspaniałą niespodzianką jest 8 plasz w formacie A3!
 
Literowe zabawianki - Wycinanki
 
Zadania w Literowych zabawiankach – wycinankach są ściśle związane z zagadnieniami przedstawionymi w Albumie. Dzieci wycinają z „Wycinanek” elementy tematycznych kompozycji i naklejają je w odpowiednich miejscach na kartach i planszach, układają puzzle, wycinają i dopasowują fragmenty ilustracji do zdjęć, analizują i segregują obrazki według poleceń. Po naklejeniu przygotowanych materiałów dzieci tworzą ciekawe prezentacje do omawianych tematów, które po wielu latach będą cenna? pamiątką.
 
Literowe zabawianki - Malowanki
 
W Literowych zabawiankach – malowankach zabawa z każdą literą trwa kilka dni. W tym czasie dzieci mają do wykonania różnorodne zadania, m.in. kolorują litery, utrwalając sobie ich kształt, omawiają ilustrację ukazującą daną literę w charakterystycznej dla niej sytuacji, rysują obrazki według własnego pomysłu, analizują
i omawiają zdjęcia oraz historyjki obrazkowe. Projektują np. firmowy szyld, bilet czy medal uznania. Poznają zasady zdrowego żywienia, a także związek między chorobą a leczeniem. Różnicują środowiska przyrodnicze z żyjącymi w nich zwierzętami, analizują zjawiska charakterystyczne dla pór roku.
Więcej informacji
SKU 9788363094416
Wydawnictwo Didasko
Autor Joanna Białobrzeska
Data Wydania 2015
Oprawa Miękka
Ilość stron 328
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Literowe Zabawianki Dla Przedszkolaków. Pakiet
Twoja ocena