Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Raz a Dobrze - Hiszpański. Intensywny Kurs w 30 Lekcjach Dla Początkujących

W magazynie
SKU
9788363165208
SKU 9788363165208
Wydawnictwo Lingo
Autor Małgorzata Szczepanik
Data Wydania 2012
Oprawa Miękka
39,90 zł
Rozszerzone wydanie bestsellerowego kursu Lingo "Hiszpański raz a dobrze" to skuteczny i szybki sposób na opanowanie nowoczesnego języka hiszpańskiego zarówno dla początkujących, jak i dla tych, co już nieraz zaczynali. Aktualna tematyka: biznes, internet, poszukiwanie pracy, turystyka. Nowoczesna metodyka: język komunikacyjny, rozumienie ze słuchu. To także pierwszy pełny PAKIET MOBILNY I MULTIMEDIALNY (3xCD, eBook, Audiobook) zawierający wszystko, czego potrzeba do samodzielnej nauki języka.

W pakiecie:

KSIĄŻKA: podręcznik, 224 strony, 30 lekcji, w tym lekcje powtórkowe, przyjazne ćwiczenia z kluczem, słowniczek, tabele, ciekawostki.

3xCD: CD-ROM z programem komputerowym i grami językowymi, CD MP3 i PDF do nauki w domy, w pracy, w podróży, kiedy tylko chcesz, Audio CD z nagraniami wszystkich dialogów i słownictwa.

eBOOK i AUDIOBOOK: książka i audiobook w wersji elektronicznej, do użytku mobilnego na smartfonach, laptopach, tabletach.

Wszystkie elementy kursu zostały zintegrowane w spójną całość, miejsca w podręczniku odwołujące się do nagrań lub programu komputerowego zostały oznaczone ikonkami z numerem ścieżki. Program komputerowy umożliwia m.in. nagranie własnego głosu i porównanie go z wypowiedziami rodowitych Hiszpanów. Kurs obejmuje poziomy A1 i A2 oraz przygotowuje do B1 zgodnie z klasyfikacją Rady Europy.
Więcej informacji
SKU 9788363165208
Wydawnictwo Lingo
Autor Małgorzata Szczepanik
Data Wydania 2012
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Raz a Dobrze - Hiszpański. Intensywny Kurs w 30 Lekcjach Dla Początkujących
Twoja ocena